Pärnu Linnaorkester. Suveuni klaveriõhtu orkestriga

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

30.08.24

18:00 - 23:59
Min 11.50€
Max 16.50€

Pärnust pärit ja kõikjal maailmas hinnatud klaveripedagoog Arbo Valdma juures on õppinud sadu pianiste, kellest paljud on saavutanud laureaaditiitleid maailma tunnustatud konkurssidel ja on õppejõududeks ülikoolides üle kogu Euroopa, Aasia ja Ameerika. Valdma annab meistrikursusi kõikjal maailmas ning pea igal suvel ka Pärnus.

Pärnu kultuuri- ja hariduselu rikastamise eest on Pärnu linn tunnustanud Arbo Valdmat vapimärgiga. Valdma nimetati 2017. aastal ka Pärnu aukodanikuks märkimisväärse panuse eest Pärnu muusikaelu edendamisel ja linna tutvustamisel maailmas.
 
Suveuniversiteedi parim sõber ja lavapartner on juba kakskümmend aastat olnud Pärnu Linnaorkester. Igal suvel toimub muusikagurmaanide meeleheaks kursuste lõppkontsert, kus saab kuulata armastatud klaverikontserte kursuslaste esituses.
2024. aastal kohtuvad sõbrad Suveuni ja Pärnu Linnaorkester 30. augustil kell 18 Pärnu kontserdimajas. Dirigendipuldis on Jaan Ots, kes olnud prof Arbo Valdma Suveune meistrikursustel õpilase rollis festivali algusaastatel.