Neli Baritoni & Laulud, Mis Jäävad. Voldemar Kuslap, Ivo Linna, Marko Matvere, Kalle Sepp & Ansambel Horoskoop

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
See on map

Times and prices

16.11.24

19:00 - 23:59
35.50€
45.50€

Pimedatel novembrikuu õhtutel on sel aastal ühendanud jõud neli auväärset Eesti baritoni – Voldemar Kuslap, Ivo Linna, Marko Matvere & Kalle Sepp. Mehed on kokku pannud omanäolise ja mitmekülgse kontsertkava, et tuua helgust ja valgust iga kontserdikuulaja südamesse. 
 
Kavas on nii iga solisti poolt rahva südamesse lauldud hitte kui ka aegumatute heliloojate nagu Arne Oit ja Raimond Valgre unustamatut loomingut, samuti ka laule Cole Porteri muusikalidest ja Imre Kálmáni operettidest. Baritonide repertuaari on jõudnud nii huvitavaid uusi leide kui ka laule, mida iga eestlane nendega koheselt seostab.
Oma koha kavas on saanud ka nii mõnigi legendaarne merega seotud laul ning loomulikult räägib suur osa lauludest ikka armastusest! Nii kuuleb romantilistel kontsertõhtutel kindlasti näiteks selliseid palu nagu “Unustuse jõel”, “Ja elab rõõm”, “Nostalgiline”, “Oma saar”, “Igaühe jaoks on kuskil keegi” jpt.
 
Vaid nendel kolmel õhtul musitseerivad ühisel laval Voldemar Kuslap, Ivo Linna, Marko Matvere, Kalle Sepp & Ansambel Horoskoop Martin Trudnikovi juhendamisel, et tuua teieni ainulaadne ja kordumatu kontsertkava “Neli Baritoni – Laulud, mis jäävad”!
 
 
Kontserdid toimuvad:

16.11 Pärnu Kontserdimaja
19.11 Tallinna Estonia Kontserdisaal
27.11 Tartu Eesti Rahva Muuseumi Silla-ala

Kontsertide algus kõikjal kell 19:00.

Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas või esinejates muudatusi ning muuta piletihindu ette teatamata!