Jüri Pootsmann ''Suveööde unetus'' (Pärnu) (07.12.22 asendus)

Wunderbaar, Pärnu, Lai 10-1, Pärnu
See on map

Times and prices

04.03.23

21:30 - 23:59
20.40€
20.40€

Hea klient!

 

Suure kurbusega teatame, et  7. detsembril ja 8. detsembril planeeritud Jüri Pootsmanni plaadiesitluskontserdid Pärnus Wunderbaaris ja Tallinnas klubis D3 jäävad kahjuks 2022. aastal ära.

 

Laulja ootamatu haigestumise tõttu meil kahjuks neid kontserte anda ei õnnestu. Inimese tervis on meile tähtsam kui meelelahutus.

 

Küll aga planeerime tuua kontserdid lavale 2023. aasta märtsikuus.

 

Kõik ostetud piletid kehtivad ka 2023 aasta kontsertidel. 
Uued kontserdid toimuvad 4. märtsil 2023 Pärnus Wunderbaaris ja 8. märtsil 2023 Tallinnas klubis D3.
 
Juhul, kui teile uus kuupäev ei sobi, saate enda piletid tagastada.
PDF-pileti omanikel palume enda soovist teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number.
Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada või ümber vahetada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a. Viru Keskuse müügipunkt ja Circle-K teenindusjaamad.

Pileteid saab tagastada kuni 31.12.22 (k.a).

Loodame kõigi mõistvale suhtumisele.

 

Olge terved ning soovime omalt poolt meeldivat aasta lõppu ning kohtume uuesti juba aastal 2023!
 

Uhiuus album käib kahtlemata käsikäes koos suurejoonelise esitluskontserdiga - pikisilmi oodatud Jüri Pootsmanni novembri keskpaigas ilmuv kauamängiv kannab nime “Suveöö unetus” ning tuleb esmaesitlusele juba 8. detsembril ja seda Telliskivis tegutsevas klubis D3!
 
Jüri Pootsmanni näol on tegemist omanäolise muusiku, laulja ning raadiosaatejuhiga, kes jõudis laiema kuulajaskonnani 2015. aastal läbi telesaate “Eesti otsib superstaari” võidu. Samal aastal avaldatud viiest loost koosnev mini-album vallutas kõik kodumaised raadiojaamad singliga “Aga siis” ning tõi noorele lauljale viis nominatsiooni 2016. aasta alguses aset leidnud Eesti Muusikaauhindadel, kus teda pärjati parima meesartisti tiitliga. Aastate jooksul on muusiku sume tämber ning mitmekesine stiil publikuni toonud mitmeid teada-tuntud singleid nagu “Nii või naa”, “Vihmapiisad päikest täis” ning kes suudaks unustada 2021. aastal Eesti Laulu konkursil auväärse kolmanda koha saanud pala “Magus melanhoolia”.
 
Lavalaudadele astutakse koos bändiga, kelle repertuaarist leiab lisaks vastilmunud lugudele ka juba palavalt armastatud vanemaid hitte. Meeleolukast õhtust ei puudu ka erikülaline ning on vaid üks võimalus tema paljastamiseks - kibekiirelt endale pilet hankida, sõbrad kaasa haarata ning kohtume kõigiga juba 8. märtsil, ikka klubis D3!
 
Ajakava:
Uksed - 18:30
Kontsert - 20:00
 
Piletid:
Early bird - 15€
Regular bird - 20€
Late bird - 25€ 
Tavapilet + vinüülplaat - 45€ (valides selle pileti, saad oma vinüüli lunastada kontserdipäeval plaadimüügi lauast oma nime alusel)
 
Ürituse lisainfo:
• Uksed avatakse poolteist tundi enne kontserdi algust.
• Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.