fbpx

Vironkielinen

Aila Ader
+372 515 4459
info@spareis.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: maantiede, luonto
Agnes Tambet
+372 515 4459
agnes.tambet@gmail.com
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: funktionalismi, matkailu
Rita Tammela
+372 506 5382
rita44@hot.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: Setomaan historia, kulttuuri
Leelo Toom
+372 5816 9747
leelo.toom@mail.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: puutarhatyöt, kokkaaminen
Veronika Meibaum
+372 5595 8038
veronika.meibaum@gmail.com
Kielet: viro, englanti, venäjä
Harrastukset: matkustaminen, historia, kansankulttuuri
Eili Menšikov
+372 5564 0186
menshikoveili@gmail.com
Kielet: viro
Harrastukset: historia, kokkaaminen
Heli Tooman
+372 552 1047
heli.tooman@ut.ee
Kielet: viro, englanti
Harrastukset: matkustaminen, terveellinen elämäntyyli, liikunta
Liisa Hanso
+372 5668 7264
liisahanso@gmail.com
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: matkustaminen, psykologia, liikunta
Marina Salundi
+372 5854 5338
marina.salundi@mail.ee
Kielet: viro, venäjä
Harrastukset: historia, astrologia
Reet Näär
+372 5598 9246
reet.naar@hariduskeskus.ee
Kielet: viro, englanti
Harrastukset: matkustaminen, tennis, musiikki
Ann Eichhorst
+372 564 4400
ann.Eichhorst@gmail.com
Kielet: viro , englanti, saksa
Harrastukset: tanssiminen
Erika Jeret
+372 554 4796
erikajeret@hotmail.com
Kielet: viro, englanti
Harrastukset: puutarhan hoito, kukka-asetelma
Kaire Käära
+372 5698 0136
kaire.kaara@gmail.com
Kielet: viro, englanti
Harrastukset: jooga, pärimus
Mall Raig
+372 5647 0672
mall.raig@mail.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: historia,matkustaminen
Aivo Luhaoja
+372 5646 1692
amorada@hot.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: musiikkiharrastukset, historia
Anneli Annusver
+372 5569 42949
annusver@hot.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: luonto ja puutarhatyöt
Anu Assu
+372 447 3411
anu.assu24@gmail.com
Kielet: viro, venäjä
Harrastukset:paikallinen historia, käsityö, luonto
Ene Kübarsepp
+372 514 9639
enekybarsepp@sytevaka.ee
Kielet: viro, saksa
Harrastukset: kartanot, teatteri
Ester Preimann
+372 514 2188
ester.preimann@gmail.com
Kielet: viro, saksa
Harrastukset: klassinen musiikki, historia
Imbi Vesik
+372 565 9225
imbi.vesik@gmail.com
Kielet: viro, venäjä, rootsi
Harrastukset: luonto, kielet
Eve Sass
+372 5809 4487
sasseve@gmail.com
Kielet: viro, ranska
Harrastukset: liikunta, kulttuurihistoria
Malle Tiidla
+372 513 7793
info@spatravel.ee
Kielet: viro, englanti, suomi
Harrastukset: kultuurilugu
Meeli Hanso
+372 5698 0391
meelihanso@hot.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: kulttuurihistoria, liikunta
Sülvi Mölder
+372 552 8318
suelvi.moelder@gmail.com
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: kansantanssi, käsityö
Anna Kasak
+372 5650 9716
info@riverrose.eu
Kielet: viro, saksa, venäjä
Harrastukset: puutarhan hoito, historia
Evelyn Karlsson
+372 501 5844
evelyn.karlsson1@gmail.com
Kielet: viro, englanti, suomi
Harrastukset: matkustaminen, teatteri, käsityö
Lia Vahemets
+372 513 0598
lia.vahemets@gmail.com
Kielet: viro, rootsi
Harrastukset: elämänkerrat, historia
Triin Kolts
+372 5305 6741
triin@kolts.ee
Kielet: viro, englanti, ranska
Harrastukset: elokuvat, gastronomia
Linda Hurt
+372 5564 4775
lindahurt@hot.ee
Kielet: viro
Harrastukset: luonto, maantiede
Kersti Heiskanen
+372 509 7843
kerstiheiskanen@gmail.com
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: matkustamine, rullaluistelu, teatteri
Galina Kohhanova
+372 5596 8669
galinagiid@hot.ee
Kielet: viro, venäjä
Harrastukset: historia, arkkitehtuuri
Annika Tamm
+372 5267366
annika.tamm.003@mail.ee 
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: matkustaminen, käsityö