fbpx

Suomenkielinen

Aila Ader
+372 515 4459
info@spareis.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: maantiede, luonto
Agnes Tambet
+372 515 4459
agnes.tambet@gmail.com
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: funktionalismi, matkailu
Rita Tammela
+372 506 5382
rita44@hot.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: Setomaan historia, kulttuuri
Leelo Toom
+372 5816 9747
leelo.toom@mail.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: puutarhatyöt, kokkaaminen
Liisa Hanso
+372 5668 7264
liisahanso@gmail.com
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: matkustaminen, psykologia, liikunta
Mall Raig
+372 5647 0672
mall.raig@mail.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: historia,matkustaminen
Aivo Luhaoja
+372 5646 1692
amorada@hot.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: musiikkiharrastukset, historia
Anneli Annusver
+372 5569 42949
annusver@hot.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: luonto ja puutarhatyöt
Malle Tiidla
+372 513 7793
info@spatravel.ee
Kielet: viro, englanti, suomi
Harrastukset: kultuurilugu
Meeli Hanso
+372 5698 0391
meelihanso@hot.ee
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: kulttuurihistoria, liikunta
Sülvi Mölder
+372 552 8318
suelvi.moelder@gmail.com
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: kansantanssi, käsityö
Evelyn Karlsson
+372 501 5844
evelyn.karlsson1@gmail.com
Kielet: viro, englanti, suomi
Harrastukset: matkustaminen, teatteri, käsityö
Kersti Heiskanen
+372 509 7843
kerstiheiskanen@gmail.com
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: matkustamine, rullaluistelu, teatteri
Annika Tamm
+372 5267366
annika.tamm.003@mail.ee 
Kielet: viro, suomi
Harrastukset: matkustaminen, käsityö