Октябрь

LV | RU

Лето – это ощущение, а не время года

180 км до сказочной природы

Попробуй или открой для себя новое хобби!

pastaigas-Pērnavā_1

Походы в Пярну

Пешие прогулки в Парну – это отличный способ провести время с близкими людьми. Регион предлагает множество удивительных туристических троп и разнообразных пейзажей. Поход в Парну – это прекрасная возможность отдохнуть от повседневной рутины и очистить душу. Насладитесь бодрой прогулкой в Парну!

Dabas burvība iekštelpās_2

Знакомство с природой под крышей

В Парну можно посетить удивительные выставки различных явлений природы. Ознакомьтесь с экспонатами, демонстрирующими разнообразную флору и фауну. Наслаждайтесь красотой природы в течение всего года.

izbraucieni-ar-laivām_1

Прогулки на катере

Насладитесь красотой Парну на воде! Парну предлагает различные морские и речные прогулки на катерах и яхтах. Если вы чувствуете себя более авантюрным, то можете взять напрокат каноэ или отправиться на рыбалку на реку Сауга. Отправляйтесь и наслаждайтесь отдыхом на воде!

Izbraucieni-ar-kanoe-laivām_1

Заплывы на каноэ

Если вы ищете активного отдыха и приключений, то гребля на каноэ в Парну – это то, что вам нужно. Парну предлагает разнообразные походы на каноэ по различным озерам и рекам страны Парну. Приезжайте со своими близкими и наслаждайтесь отдыхом в полной мере.

putnu-vērošana_1

Наблюдение за птицами

Если вы любите наблюдать за птицами, то Парну – это то, что вам нужно. В Парну вы найдете парки, в которых обитают одни из самых богатых видов птиц. Приезжайте и насладитесь самыми разнообразными видами птиц в естественной среде обитания.

makšķerēšana_1

Рыбалка

Если вы любите рыбалку, то Парну предлагает вам удивительные возможности. Вы можете отправиться на рыбалку в сопровождении гидов и насладиться красотой природы, рыбача в своих любимых местах.

Подпишитесь на новости и выигрывайте!

Подпишитесь на рассылку новостей и выйграйте ночь в отеле Wasa Resort superior номере с вкусным завтраком и посещением СПА

Следи за нами в социальных сетях

Pārgājieni Pērnavā

Tuhu bog and Hiking Trail

Oidrema-Tuhu ir viens no lielākajiem purviem Igaunijas rietumos. Pa to visā garumā stiepjas 900m gara pastaigu taka, kas ļauj apbrīnot purva mūžam mainīgo skaistumu jebkurā gadalaikā.

RMK Keemu recreational place

Matsalu nacionālais parks ir ne tikai lieliska vieta nesteidzīgai pastaigai dabā, bet arī unikāla vieta piknikam kopā ar mīļajiem. Turklāt, Keemu skatu tornis, kas atrodas nacionālajā parkā, ir viena no labākajām putnu vērošanas vietām Matsalu dienvidu piekrastē.

RMK Suitsu hiking trail and viewing tower

Suitsu ir 1,3 km gara pārgājienu taka, kas ved paralēli Suitsu upes applūstošajām pļavām. Dodoties pastaigā pa šo vietu ikvienam būs iespēja izbaudīt mainīgu dabas ainavu – sākot ar niedru laukiem, applūdušām pļavām, beidzot ar mežiem un senlaicīgām zvejnieku būdiņām.

Pärnu coastal meadow hiking trail

Pērnavas piekrastes dabas liegums aptver 341 hektāru mežu, lagūnu un piekrastes pļavu. Šo dabas daudzveidību iespējams baudīt, mierpilnā pastaigā pa 600 m garu labiekārotu pastaigu taku ar skatu platformu.

Soomaa National Park

Laikā, kad upes iziet no krastiem un appludina vietējās pļavas un mežus, Soomaa nacionālajā parkā var piedzīvot neaizmirstamu pieredzi, laivojot pa aplūdušajiem laukiem. Tā ir lieliska iespēja gūt neaizmirstamas atmiņas kopā ar saviem mīļajiem.

Matsalu National Park

Matsalu nacionālais parks piesaista apmeklētājus ar iespaidīgo putnu sugu skaitu, kas to padara par vienu no daudzveidīgākajiem nacionālajiem parkiem Eiropā.

Romantic Coastline

Jūras piekraste ir viens no Pērnavas reģiona lielākajiem lepnumiem. Tā ir vieta, kur var apbrīnot paradīzes pludmalēm līdzīgus skatus, idilliskus zvejnieku ciematus un neaizmirstamus saulrietus.

Izbēgšana dabā iekštelpās

Permanent exhibition of Pernova Nature House

Pernova Dabas mājas pastāvīgajā ekspozīcijā ikviens dabas mīļotājs atradīs ko unikālu un neredzētu. Tajā var apskatīt gan ziemas dārzu visā tā krāšņumā, gan ielūkoties mājdzīvnieku istabā, izglītoties filmu istabā, piedzīvot nebijušas sajūtas skaņu alā vai apskatīt Pērnavas apgabala dabas eksponātus.

MiniZoo exotic terrarium

Mini zoodārzā dzīvnieku mīļotāji var sastapt dažādas neredzētas sugas, sākot no mazākām čūskām līdz pat lielākiem pitoniem. Tie, kas jūtas drosmīgi, ir aicināti arī eksostiskos dzīvniekus paturēt rokās.

Butterfly House in Pärnu County

Izbaudiet eksotisko tauriņu un tropisko augu valdzinājumu Tauriņu mājā! Vērojiet, kā šie smalkie, bet majestātiskie radījumi izdzīvo savu ikdienu. Varbūt kāds no tiem pat uzsēdīsies uz pleca, ļaujot sevi apskatīt tuvāk.

Braucieni ar laivu

Fishing Village

Zvejnieku ciemats ir unikāls atpūtas un izklaides centrs Pērnavā, Saugas upes krastā. Tajā atradīsi ostu ar 70 piestātnēm, varēsi izīrēt laivu un zvejas piederumus, kā arī baudīt gardas maltītes ostas kafejnīcā.

Sail Estonia

Sail Estonia Pērnavas apmeklētājiem piedāvā doties neaizmirstamos piedzīvojumos uz jahtas, cēli slīdot pa Pērnavas līci un tā apkārtni. Izbaudiet skaistu saulrietu, saullēktu vai saulainu rudens dienu kopā ar tuviniekiem.

Reiu Puhkekeskus

Izbaudiet jautru kopābūšanu ar mīļajiem kopā ar Reiu Puhkekeskus. Iznomājiet kanoe vai airu laivas, un iepazīstiet Pērnavas apkārtni no cita skatu punkta.

Kalatakso Pärnu

Dodieties piedzīvojumā ar Kalatakso Pērnavā, kur makšķerēšanas entuziasti var noķert lielo lomu mierīgajos ūdeņos, savukārt laiskākas atpūtas cienītāji – doties ainaviskā izbraucienā ar laivu.

Jahtklubi

Jahtklubi piedāvā izbraucienus ar jahtu pa Pērnavas līci un tā apkārtni. Dodieties relaksējošā braucienā draugu vai ģimenes kompānijā un ļaujieties jūras dziedinošajai vēsmai.

Kanoe laivošana

Soomaa National Park

Soomaa kanoe un pirts centrs Navesti upes krastā ir atpūtas nometne cilvēkiem, kuri novērtē upes skaistumu, purvu klusumu un pirts relaksācijas baudījumu. Tas atrodas tieši upes krastā, ļaujot līdz sīkākajai niansei izbaudīt Pērnavas dabas piedāvājumu.

Pärnu River

Pērnavas upes var lepoties ar zivju sugu daudzveidību. Šī iemesla dēļ Pērnavā ir iespējams nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – doties izbraucienā ar kanoe laivu un ļauties makšķerēšanas valdzinājumam.

Kanuu

Kanuu organizē kanoe braucienus grupās. Šāds aizraujošs piedzīvojums var uzmundrināt ikvienu no pilsētas burzmām un biroju sienām nogurušo. Turklāt, dodoties organizētā braucienā nav nepieciešamas īpašas iemaņas kanoe airēšanā.

The Reiman holiday complex

Reimani atpūtas centrs saviem apmeklētājiem piedāvā dažāda veida aktīvās atpūtas iespējas. Centra atrašanās vieta – netālu no Vanaveski tilta, kas šķērso Kõpu upi, ir īpaši valdzinoša tiem, kam sirdij tuvi ir izbraucieni ar kanoe laivām vai smailītēm.

Tori Adventure Center

Tori Piedzīvojumu centrs organizē izbraucienus ar kanoe laivām pa Pērnavas upju sistēmu, kas ietver Lemmjē, Raudnas, Hallistes, Navesti un Pērnavas upes, no kurām paveras brīnišķīgi skati uz Soomaa krastiem un Tori elles alu.

SOOMAA

Watercamp piedāvā visu, sākot ar kanoe tūrēm pa Soommaa upēm un beidzot ar pirts priekiem. Tā ir atpūta, kas pardzēta tiem, kas novērtē upju skaistumu, purvu klusumu un pirts priekus draugu kompānijā.

Putnu vērošana

Matsalu National Park

Matsalu nacionālais parks ir vieta, kur var vērot neskaitāmi daudz un dažādas putnu sugas. Tā ir viena no nedaudzajām vietām Eiropā, kur joprojām var atrast tādas dabas ainavas, kas mūsdienās ir kļuvušas par retumu.

Birdwatching in Luitemaa

Pateicoties Luitemaa parka labvēlīgajai atrašanās vietai un daudzveidīgajiem biotopiem, tā ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajām putnu dzīves vietām Igaunijā.

Birdwatching towers near the Pikla ponds

Pie Piklas dīķiem atrodas divi putnu vērošanas torņi, no kuriem paveras lielisks skats uz piekrastes pļavu un jūru.

Küti-Uuetoa bird farm

Küti-Uuetoa putnu fermā tu ne tikai varēsi apskatīt un iepazīt unikālas puntu sugas, bet arī iegādāties mājražojumus un ar rokām darinātus amatniecības izstrādājumus.

Penijõe birdwatching tower

No Penijõe skatu torņa paveras skats uz 3000 hektāru lielo niedrāju audzi, kas atrodas starp Kasari upes deltas atzariem. Niedrāju audzes ir viens no aizraujošākajiem biotopiem Matsalu nacionālajā parkā.

Seikle Vabaks birdwatching on the north coast of Pärnu Bay

Pērnavas līča ziemeļu piekrastē sastopama pārsteidzoša putnu sugu daudzveidība. Tur no skatu torņiem ir iespējams vērot gan purvos, gan piekrastēs mītošas putnu sugas. Turkāt, putnu vērošanu var apvienot ar Lindi dabas rezervāta, Kastnas kadiķu un Kavaru piekrastes pļavu apmeklējumu.

Animal and bird park in Teispere Farm

Teispere Farm ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas atpūsties no ikdienas steigas un piedzīvot lauku idilli, klausoties tekoša ūdens šalkās un putnu dziesmās. Atpūtu var apvienot arī ar Teispere fermas parkā mītošo dzīvnieciņu apskati.

Vana-Pärnu birdwatching tower

Vana-Pērnavas pļavā uz upes un jūras robežas atrodas 8 metrus augsts putnu vērošanas tornis, no kura dažādos gadalaikos var vērot vairāk nekā 100 dažādas putnu sugas.

Makšķerēšana

Fishing Village/ Fishing trip by ship and motorboat

Nav svarīgi, vai esat pieredzējis makšķernieks vai tikai nesen paņēmis makšķeri rokās. Makšķerēšanas ciemata gidiem ir plaša pieredze makšķerēšanā Igaunijas ūdeņos, un viņi spēj jums ieteikt visefektīvākos paņēmienus un vietas, kur ķert lielākās zivis Igaunijas ūdeņos.

Kalatakso Pärnu

Makšķerēšana vietējā gida pavadībā, ērta motorlaiva un viss nepieciešamais zvejas un drošības aprīkojums – to visu jūs varat izbaudīt Kalatakso Parnu komandas gādībā. Viņi atbalsta metodi “noķer un atlaid”, kas saudzē zivju krājumus.

Kihnu island

Ja tev šķiet, ka zivs ir garšīga, tad iedomājieties, cik garda ir paša noķertā zivs? Dodies uz Kihnu salu un izbaudi to uz paša ādas. Ja papildus makšķerēšanai vēlies gūtu arī priekšstatu par Kihnu zvejnieku ikdienu, vari doties zvejas braucienā ar vietējo gidu.

Походы в Пярну

Tuhu bog and Hiking Trail

Болото Ойдрема-Туху – одно из самых больших на западе Эстонии. Туристическая тропа состоит из 900 метров дощатого настила.

RMK Keemu recreational place

Национальный парк Матсалу – это не только идеальное место для спокойной прогулки на природе, но и прекрасное место для пикника у воды. Смотровая башня Киму – одно из лучших мест для наблюдения за птицами на южном побережье Матсалу.

RMK Suitsu hiking trail and viewing tower

Пешеходная тропа Суйцу – это тропа длиной 1,3 км, проходящая параллельно затопленному лугу реки Суйцу. Во время путешествия вы увидите камыши, леса, заливные луга и старые рыбацкие хижины.

Pärnu coastal meadow hiking trail

Пярнуский прибрежный заповедник занимает 341 га лесов, лагун и прибрежных лугов, здесь проложена 600-метровая пешеходная тропа со смотровой площадкой.

Soomaa National Park

Национальный парк Соомаа предлагает незабываемые впечатления, когда окружающие парк реки разливаются. В это время вы можете получить незабываемые впечатления в кругу близких людей.

Matsalu National Park

Национальный парк Матсалу привлекает посетителей впечатляющим количеством видов птиц, что делает его одним из самых разнообразных национальных парков в Европе.

Romantic Coastline

Романтическая береговая линия – это прибрежная зона Пярнуского уезда, где можно полюбоваться частными райскими пляжами, идиллическими рыбацкими деревушками и волшебными закатами.

Знакомство с природой под крышей

Permanent exhibition of Pernova Nature House

В постоянной экспозиции Дома природы “Пернова” есть много уникального для любителей природы: закругленная травяная крыша, зимний сад, комната для животных, кинозал, пещера звуков, экспонаты природы Пярнуского уезда.

MiniZoo exotic terrarium

В мини-зоопарке гости могут познакомиться с удивительными животными – от небольших змей до крупных питонов и боа-констрикторов. Для любителей приключений есть возможность потрогать и подержать этих замечательных животных!

Butterfly House in Pärnu County

Окунитесь в атмосферу экзотических бабочек и пышных тропических растений! Понаблюдайте за их порханием и питанием, и, возможно, у вас даже будет возможность понаблюдать за ними вблизи, если они решат приземлиться на вас.

Прогулки на катере

Fishing Village

Рыбацкая деревня – это уникальный центр отдыха и развлечений в Пярну на берегу реки Сауга. Здесь есть гавань с 70 причалами, прокат лодок и рыболовного снаряжения, а также кафе “Гавань”, где можно вкусно поесть.

Sail Estonia

Компания Sail Estonia предлагает живописные морские прогулки на яхте по заливу Парну и окрестностям. Насладитесь прекрасным закатом, восходом солнца или солнечным осенним днем вместе с близкими людьми.

Reiu Puhkekeskus

Наслаждайтесь простым и веселым времяпрепровождением на воде вместе с компанией Reiu Puhkekeskus. Они предлагают прогулки на каноэ и лодках, которые позволят вам расслабиться и полюбоваться красивыми видами.

Kalatakso Pärnu

Отправляйтесь в незабываемое путешествие с Kalatakso Pärnu, где вы сможете закинуть удочку в спокойные воды или просто насладиться живописной прогулкой на лодке.

Jahtklubi

Компания Jahtklubi предлагает морские прогулки на яхте по заливу Парну и окрестностям. Почувствуйте морской бриз на своем лице и насладитесь величественными видами.

Заплывы на каноэ

Soomaa National Park

Центр каноэ и сауны “Соомаа” на берегу реки Навести – это база отдыха для тех, кто ценит красоту рек, тишину болот и удовольствие от отдыха в сауне.

Pärnu River

В реках Пярну и Рейу водится много рыбы, что позволяет сочетать плавание на каноэ с рыбалкой. Это отличный способ насладиться природой и одновременно попытаться поймать ужин.

Kanuu

Компания Kanuu организует групповые походы на каноэ. Они уверены, что подобное увлекательное приключение способно вскружить голову всем, кто устал от городской суеты и офисных стен. Особых навыков плавания на каноэ не требуется.

The Reiman holiday complex

База отдыха Реймани предлагает все виды активного отдыха. Расположение базы рядом с мостом Ванавески, пересекающим реку Кыпу, особенно удобно для всех любителей гребли на байдарках и каноэ.

Tori Adventure Center

Походы на каноэ, организуемые Центром приключений “Тори”, проходят по системе рек Пярну, включая Леммйыэ, Раудна, Халлисте, Навести и Пярну, откуда открываются потрясающие виды на берега Соомаа и Тори Хель.

SOOMAA

Watercamp предназначен для тех, кто ценит красоту рек, тишину болот, удовольствие от сауны и компанию друзей. Туры на байдарках по рекам Соомаа.

Наблюдение за птицами

Matsalu National Park

Национальный парк Матсалу – это европейская точка обитания разнообразных видов птиц, имеющая мировое значение. Это одно из немногих мест в Европе, где еще можно встретить некоторые природные ландшафты, ставшие дефицитными на континенте.

Birdwatching in Luitemaa

Благодаря выгодному расположению Луйтемаа и разнообразию местообитаний он стал одним из важнейших мест обитания птиц в Эстонии.

Birdwatching towers near the Pikla ponds

Рядом с прудами Пиклы расположены две вышки для наблюдения за птицами, с которых открывается прекрасный вид на прибрежный луг и море.

Küti-Uuetoa bird farm

Насладитесь потрясающей природой, наполненной уникальными птицами, и приобретите товары и изделия ручной работы в фермерском магазине. Все товары производятся на месте.

Penijõe birdwatching tower

С башни смотровой площадки Пенийыэ открывается вид на тростниковое ложе площадью 3 000 га, расположенное между дельтовыми рукавами реки Касари. Тростниковое ложе – одно из самых интересных мест обитания в Национальном парке Матсалу.

Seikle Vabaks birdwatching on the north coast of Pärnu Bay

Северное побережье Пярнуского залива очень разнообразно, поскольку здесь обитают птицы как болот, так и побережья. Здесь можно посетить заповедник Линди, можжевельники Кастны и прибрежные луга Кавару с вышками для наблюдения за птицами.

Animal and bird park in Teispere Farm

Ферма Teispere Farm идеально подходит для того, чтобы отдохнуть и подышать сельским воздухом, слушая шум бегущей воды и птиц. В живом парке-саде фермы Teispere Farm обитают кролики и различные виды птиц.

Vana-Pärnu birdwatching tower

На лугу Вана-Пярну, на границе реки и моря, находится 8-метровая вышка для наблюдения за птицами, с которой в разное время года можно увидеть более 100 различных видов птиц.

Рыбалка

Fishing Village/ Fishing trip by ship and motorboat

Неважно, являетесь ли вы опытным рыболовом или только недавно взяли в руки удочку. Гиды “Рыбацкой деревни” обладают большим опытом ловли рыбы в эстонских водах и способны подсказать вам наиболее эффективные методы и места ловли самой крупной рыбы в эстонских водах.

Kalatakso Pärnu

Рыбалка с местным гидом, комфортабельная моторная лодка, все необходимое рыболовное и защитное снаряжение – все это вы сможете испытать на себе под чутким руководством команды Kalatakso Parnu. Они поддерживают метод “поймал и отпустил”, который сохраняет рыбные запасы.

Kihnu island

Если вы думаете, что рыба вкусна, то представьте, насколько вкусна рыба, которую вы поймали сами? В Кихну это можно узнать. Желающие могут отправиться на рыбалку с руководителем, чтобы получить представление о повседневной жизни кихнуских рыбаков.

Туристический сектор

Организатор конференции

Искать

Отдыхающий

Организатор конференции

Туристический сектор