fbpx

Uued üritused
Pärnus

Mullfest

Pärnu Mullifestivalil saab tutvuda huvitavate mullijookidega veest šampanjani! Ei puudu hea muusika ja tants. Festival koosneb kolmest osast:
  • minimess kvaliteetsete mullijookidega Café Grandis,
  • kogupere piknik Koidula pargis
  • meeleolukad mullisündmused Pärnu erinevates esindusrestoranides.
Päevapilet 10 €, Kahepäevapilet 15 €, Päevapilet 4-le 30 €
7.-9. juuni

Tänavaartistide festival WALK

Tänavaartistide festivalil WALK saab näha huvitavaid artiste esinemas omapärases õhkkonnas – otse tänaval! Tänavaartistide festival on tasuta ja on üles ehitatud walk-by vormis, mis tähendab, et tänavanurgal esineval artistil on ees "müts”, kuhu mööduja saab soovi korral raha poetada.
Festivalil saab nautida head ja paremat tänavatoitu – tänavaid ääristavad kohaliku kohvikud oma pop-up lettidega.
12.-13. juuli

Naudingufestival Tunne

Naudingufestivalil Tunne astuvad lavale muusikud ja tantsijad. Festival toimub Pärnu Rannapargis, kus saab nautida erinevaid kunste. Näha saab tantsu, tänavaartiste, nautida muusikat ja luulet, teha joogat, täita kõhtu hea ja paremaga, kuulata loenguid ja osaleda töötubades. Festivaliala moodustavad lebola, toidumaailm, lastenurk ja lava. Kui toetad festivali hooandjas (link SIIN ) vähemalt 7€ eest, saad kohe kaasa pileti!
27. juuli

Pärnu Merepäevad

Pärnu Merepäevadel pakutakse meelelahutusprogrammi Fishing Village kalurikülas ning Pärnu Jahtklubis! Pärnu sadamas ootab oma pardale külastajaid purjelaev Jenny Kruse. Sauga jõel tutvustab haabjakultuuri Aivar Ruukel. Sadamate vahel sõidab veetakso, et saaksite nautida tegevust mõlemas sadamas. Sõite ja ekskursioone korraldavad erinevad sadamate veesõidukid.
2.-3. august
Liitu meie uudiskirjaga

Eripakkumised ainult uudiskirjaga liitujatele!

Visit Pärnu uudiskiri koos eripakkumistega aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!