fbpx

Avasta Pärnu läbi kohalike silmade

Suvistel laupäevadel on Pärnu linna külalistel võimalus osaleda suvepealinna tutvustavatel linnatuuridel „Trust me! I’m a local – linnatuurid pärnakaga“.

Mööda kuurortlinna tänavaid ja nurgataguseid kulgevatel retkedel saab pärnakast giidi eestvedamisel avastada kuurortlinna salajasi ja ägedaid paiku, mis on teada ainult kohalikule ja mida ükski turist omal käel naljalt ei leiaks. Kuna iga giidituur on omanäoline, tasub osaleda neil kõigil. See on suurepärane võimalus kogeda Pärnu hingeelu läbi kohalike silmade.

Eestikeelsed tuurid stardivad Vallikääru pargist Tallinna väravate juurest algusega 17:00 ja kestavad kaks tundi. Tulijail palume võtta kaasa uudishimu ja igaks juhuks mask, kui on vaja põigata siseruumidesse.

Tuurid on tasulised ja piletid on saadaval Fienta piletikeskkonast.28. augustil toimuval tuuril viib Roland Sünt huvilised jalgratastega rännakule läbi oma Pärnu ning tutvustab linna läbi oma ametialaste lugude ja kogemuste. Tuuris osalejatele avaneb võimalus külastada ka uut päästekomando depood. Osta pilet

Temaatilised ekskursioonid Pärnu linnas ja maakonnas

MTÜ Pärnu Giidide Ühingu giididelt on võimalik tellida temaatilisi ekskursioone Pärnu linnas. Tuuride teemade valik on lai: ajaloost, arhitektuurist, religioonist kuni keskaja, kummituste ja maitseteni välja. Lisaks tehakse ka väljasõite maakonda, samuti rabamatku.

Suvetuurid "Pärnu pajatab"

Pärnu giidide juhendatud suvetuurid „Pärnu pajatab“ toimuvad 4. juunist kuni 27. augustini 2021 igal reedel algusega kell 17. Tuurid on tasulised ja piletid saab giidilt.

Rannapiirkonna villade tuur

Mudaravila juurest algav giidiga ekskursioon viib Pärnu rannapiirkonna puitvillade piirkonda.

Puitarhitektuur ja agulimiljöö

Tuuril leiad huvitavat puitarhitektuuri, agulimiljööd ja märke ajaloolistest tööstusettevõtetest.

Pärnu – Eesti Vabariigi sünnilinn

Iseseisvuse väljakult algav tuur viib meid tagasi enam kui sada aastat tagasi.

Pärnu Private Tours

Avasta Pärnut põnevatel tuuridel kas jalgsi, jalgrattal või elektritõukeratastel. Tuuride valikusse kuuluvad nii klassikalised, teemaatilised kui ka maitseelamustega tuurid. Ole turist või kohalik, igaüks leiab midagi oma maitsele. Loe rohkem SIIT

Punane torn

Giidiga ekskursioon Pärnu vanalinnas koos Punase torni ringpanoraamkino külastusega

Pärnu vanalinn

Giidiga ekskursioon Pärnu vanalinnas Kus asub Pärnu keskpunkt? Miks Punane torn on valge?

Lood ja legendid

Lugusid täis jalutuskäik “Tõestisündinud lood ja uskumatud legendid Pärnus”

Pärnu Õudustuurid

Kummitustuurid, kalmistutuurid, laste õudustuurid, krimituurid, surmatuurid – Barbara Lehtna juhatab adrenaliini ja õuduste rajal. Vaata lähemalt SIIT.

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!