fbpx

Pärnu linna tuurid

Suvetuurid "Pärnu pajatab"

Suvised teematuurid tutvustavad Pärnut läbi ajalooliste ja nüüdisaegsete lugude. Kohalik giid viib 1,5 tunni jooksul avastama linna eriilmelisi nurgakesi.
Teematuurid toimuvad 4. juunist kuni 27. augustini 2022 laupäeviti algusega kell 11. Tuurid on tasulised ja pileti saab giidilt.
Pilet: täiskasvanu 10€, pensionär/õpilane 6€ ja pere 20€. Tuuripiletiga on külastus Pärnu Muuseumis, Koidula Muuseumis, Uue Kunsti Muuseumis ja Punases tornis soodsam.

  • 06.08 kell 11:00 Jalgrattaga kunstiradadel Pärnus. Giid Veronika Meibaum. Tuur algab Mudaravila ees purskkaevu juurest (Ranna 1)
  • 13.08 kell 11:00 Jalutuskäik Alevi kalmistul. Giid Ene Kübarsepp. Tuur algab Suur-Jõe Selveri parkla kalmistu väravast (Suur-Jõe 57)
  • 20.08 kell 11:00 Pidupäeva laevareis kapteni ja giidi seltsis. Giid Imbi Vesik. Tuur algab kesklinna silla Pärnu Cruises kailt (Lai 2)
  • 27.08 kell 11:00 Tänava nimed - heal lapsel mitu nime. Giid Rita Tammela. Tuur algab Keskraamatukogu eest (Akadeemia 3)
eestikeelsed

Avasta Pärnu läbi kohalike silmade

Suvistel laupäevadel on Pärnu linna külalistel võimalus osaleda suvepealinna tutvustavatel linnatuuridel „Trust me! I’m a local – linnatuurid pärnakaga“.

Mööda kuurortlinna tänavaid ja nurgataguseid kulgevatel retkedel saab pärnakast giidi eestvedamisel avastada kuurortlinna salajasi ja ägedaid paiku, mis on teada ainult kohalikule ja mida ükski turist omal käel naljalt ei leiaks. Kuna iga giidituur on omanäoline, tasub osaleda neil kõigil. See on suurepärane võimalus kogeda Pärnu hingeelu läbi kohalike silmade.

Inglisekeelsed tuurid stardivad Tallinna väravate võ Punase torni väravate juurest algusega 11:00 ja kestavad 1,5 tundi. Tulijail palume võtta kaasa uudishimu ja sularaha, mille eest lunastada giidilt pilet.

Pilet: täiskasvanu 10€, pensionär/õpilane 6€ ja pere 20€. Tuuripiletiga on külastus Pärnu Muuseumis, Koidula Muuseumis, Uue Kunsti Muuseumis ja Punases tornis soodsam.

"Trust me! I'm A Local" inglisekeelsed linnatuurid toimuvad viiel korral 2022. a juulikuus laupäeviti algusega kell 11. Tuurid on tasulised, pileti eest saab giidile maksta sularahas.

  • 02.07 kell 11:00 Medieval Pärnu. Giid Ann Eichhorst. Tuur algab Punase torni väravast (Hommiku 11)
  • 09.07 kell 11:00 Pärnu in 90 minutes. Giid Veronika Meibaum. Tuur algab Tallinna väravast (Vana-Tallinna 1)
  • 16.07 kell 11:00 We all wore our white hats once.... Giid Evelyn Karlsson. Tuur algab Punase torni väravast (Hommiku 11)
  • 23.07 kell 11:00 Pärnu in 90 minutes . Ants Vessman. Tuur algab Tallinna väravast (Vana-Tallinna 1)
  • 30.07 kell 11:00 Green Pärnu. Giid Erika Jeret. Tuur algab Tallinna väravast (Vana-Tallinna 1)
inglisekeelsed

Temaatilised ekskursioonid Pärnu linnas ja maakonnas

MTÜ Pärnu Giidide Ühingu giididelt on võimalik tellida temaatilisi ekskursioone Pärnu linnas. Tuuride teemade valik on lai: ajaloost, arhitektuurist, religioonist kuni keskaja, kummituste ja maitseteni välja. Lisaks tehakse ka väljasõite maakonda, samuti rabamatku.

Pärnu Private Tours

Avasta Pärnut põnevatel tuuridel kas jalgsi, jalgrattal või elektritõukeratastel. Tuuride valikusse kuuluvad nii klassikalised, teemaatilised kui ka maitseelamustega tuurid. Ole turist või kohalik, igaüks leiab midagi oma maitsele. Loe rohkem SIIT

Punane torn

Giidiga ekskursioon Pärnu vanalinnas koos Punase torni ringpanoraamkino külastusega

Pärnu vanalinn

Giidiga ekskursioon Pärnu vanalinnas Kus asub Pärnu keskpunkt? Miks Punane torn on valge?

Lood ja legendid

Lugusid täis jalutuskäik “Tõestisündinud lood ja uskumatud legendid Pärnus”

Pärnu Õudustuurid

Kummitustuurid, kalmistutuurid, laste õudustuurid, krimituurid, surmatuurid – Barbara Lehtna juhatab adrenaliini ja õuduste rajal. Vaata lähemalt SIIT.

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!