fbpx

Liitumine “Siin on COVID-19 turvaline” märgisega

Rahvusvahelise turismi taastamiseks on oluline, et kõik turismiettevõtjad ja teenusepakkujaid täidavad ühiselt kõiki COVID-19 leviku tõkestamiseks vajalikke nõudeid. Sama oluline on ka sellekohase info vahendamine lõpptarbijatele. Külastajad soovivad kinnitust, et teenusepakkujad pühenduvad turvalise klienditeekonna tagamisele ja on vastutustundlikud.

Märgist saavad taotleda kõik vastutustundlikud majutus- ja toitlustusasutused, muuseumid ja turismiatraktsioonid, konverentsi- ja seminaripaigad ning sündmused, mis järgivad COVID-19 leviku tõkestamise nõudeid ja lähtuvad valitsuse korraldustest ja terviseameti juhistest ning hoiavad end muutuva viirusolukorra ja nõuetega kursis.

Märgisega „Siin on COVID-19 turvaline“ liitumise kasu ettevõtjale:

  • EAS turismiarenduskeskus ja Visit Pärnu kaasavad oma tegevustesse (sh turundustegevused, pressireisid, kampaaniad jms) ainult tarbijamärgist “Siin on COVID-19 turvaline” omavaid teenusepakkujaid.
  • Teenusepakkuja liigitatakse visitparnu.com ja visitestonia.com lehel kohtade hulka „Siin on COVID-19 turvaline“. Teenusepakkuja saab nendel veebilehtedel ja Visit Pärnu/Visit Estonia turundustegevustes paremini esile tõstetud.
  • Teenusepakkuja saab õiguse kasutada enda kommunikatsioonikanalites ja teenuse pakkumise kohas märki „Siin on COVID-19 turvaline“.

Liitu märgisega „Siin on COVID-19 turvaline“!

Märgisega liitumiseks tuleb täita avaldus, millega teenusepakkuja kinnitab, et järgib kõiki Eesti Vabariigis COVID-19 leviku takistamiseks kehtivaid reegleid, et tagada nii töötajate kui ka klientide turvalisus. 

Märgisega liitumiseks peab teenusepakkuja kuvama märgise logo ja märgise lubadust oma veebilehel, sotsiaalmeedias Facebookis ja teenusepakkumise asukohas. Täpsema juhise, kuidas märgist ja infot kuvada, leiab Visit Estonia veebilt. Samalt lingilt leiab ka alla laaditavad turvamärgise pildifailid.

Tarbijamärgise kriteeriumid on ühtsed üle Eesti ja seda koordineerib Visit Estonia.

Pärnu linnavalitsuse poolt koordineerib liitumist märgisega „Siin on COVID-19 turvaline“ turismiarenduse spetsialist Ave Lääne. Küsimuste korral palun võtke ühendust ave.laane@parnu.ee või siis telefonitsi +372 444 8364.

Majutus
Toitlustus
Aktiivsed tegevused
Spaapuhkus
Lastega Pärnus
Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!