PakkumisedRestoranidMatkarajadKuidas osaledaRUS

WASA RESORT

Wasa Resort on projekteeritud seest välja – inimesest lähtuvalt, et meie külalised tunneksid end igal hetkel hästi. See on tänapäeva kuurort.

PÄEVASPAA PAKKUMINE

Ostes Wasa Resort spaahotellist ajavahemikul 08.-15.03.2020 kehahoolitsuse, näohoolitsuse või massaaži  – kingime Orly Londontown või Anne Semonin toote! Samuti kingime tasuta sissepääsu 2 inimesele Wasa Resort sauna- ja spaa-alale.

Hoolituste hinnakirja leiate siit: https://wasahotels.ee/resort/hoolitsused/

Paketti saab broneerida: 07.02-14.03.2020
Paketti saab kasutada: 08.-15.03.2020

WASA RESORT

Suvituse 14, Pärnu
+372 445 0700
sales@wasahotels.ee
www.wasahotels.ee

Pärnu Spaanädal toimub 08.-15. märts 2020, sel perioodil on Pärnus parimad talvised pakkumised!

Spaa tutvustus

Spaa osa suurus: 230 m2

Saunade arv: 3

Basseinide arv: 2 (108 m2 suplusbassein ja 11 m2 mullidega massaažibassein)

Pakume kolme erineva niiskusastme ja temperatuuriga sauna, eriliseks teeb meie spaaskäigu kindasti disainielamus – kolmest küljest klaasseintega basseini- ja saunaala pakub visuaalse elamuse nii päikeselisel suvepäeval kui ka tormiste sügisilmade ajal.  näiteks üks Wasa Resort saunadest paikneb keset basseini.

Oleme oma külaliste jaoks välja valinud meie lemmikud spaabrändid maailmast – Anne Seminin, Esse, Orly ja Londontown. Oleme uhked oma signatuurhoolitsuste üle, mis ühendavad endas parimate spaabrändide toimeained ja meie tähelepanelike ja hoolivate terapeutide tehnikad. Kuna iga inimene on unikaalne, siis pakume mitmeid hoolitusi, kus koostöös terapeudiga valitakse välja sobivaim kooslus ja tehnika – näiteks Taylor Made näahoolitsus vastavalt nahatüübile või aroomimassaaž a´ la carte.

Meie peame väga oluliseks Wasa Resort spaahotelli külaliste privaatsust ja heaolu ja seetõttu jälgime tähelepanelikult, et meie spaaosa ei saaks ülerahvastatud. See on ka põhjus, miks me ei müü väljaspoole meie hotelli spaa- ja saunala kasutuse teenust (va madalhooaja hästi täpselt läbimõeldud eripakkumised), vaid alati eelistame oma spaahotellis majutujaid.

Jälgi visitparnu Instagrami kontot