PakkumisedRestoranidMatkarajadKuidas osaledaRUS

08.-15. Märts 2020 Pärnus

Kehale, hingele, vaimule!

Tutvu pakkumistega

Majutus PäevaSPAA Veekeskused Spordiklubid Eriüritused

WASA RESORT – “LÕÕGASTAV SPAAPAKETT”

SPAA HOTELL VIIKING – “KEVADNAUDING”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “NÄDALALÕPU LÕÕGASTUS”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “VEEDA NÄDALAVAHETUS TERVISE PARADIISIS”

ESTONIA RESORT HOTEL & SPA – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

ESTONIA MEDICAL SPA & HOTEL – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

HEDON SPA & HOTEL – “KÜMBLUSPAKETT”

Lisategevused Pärnus

Pärnu Mai ranna kergliiklustee

Soovides pärast jalutuskäiku rannapromenaadil end veidi rohkem liigutada või Pärnu võlusid avastada kesklinna melust kaugemal, sea kindlasti oma sammud edasi mööda Mai ranna kergliiklusteed. Pärnu rannapromenaadilt algav ning Mai elamurajooni juures lõppev tee on nelja meetri laiune ning ääristatud rannaniitudega. Õhtusel ajal valgustatud kergliiklustee keskel asub laste mänguväljak, pakkudes rõõmu pere pisematele.

Pärnu jõe paremkalda tervisespordirada ehk Jaansoni rada

Rattasõiduks, rulluisutiiruks või kepikõnniks tasub oma suund aga kindla peale seada Pärnu jõe paremkaldal asuvale Jaansoni rajale. Erinevalt vastaskaldal kulgevast ajaloolise linnavaatega terviserajast ümbritseb 4 km pikkust paremkalda rada rohkem rohelust ja metsatukk, olles nii mõnus peatuspaik ka piknikuks või puhkepausiks. Koos moodustavad mõlemad Jaansoni rajad aga ühtse terviku ning on tugevamatele spordisõpradele meelsaks treeningpaigaks.

Pärnu Vallikäär

Kui otsid sobivat paika värskes õhus mõtete korrastamiseks, haara kaasa joogamatt ja lemmikraamat ning kiika Vallikääru parki. Mööda kaldaperve kulgev valgustatud promenaad, otse vallikraavist sirguv uhke purskkaev ning ajaloohõnguline Tallinna värav loovad mõnusaks olemiseks just sobiva atmosfääri. Sattudes Vallikäärdu suvehooajal, on vallile rajatud amfiteatri-laadses kotsertpaigas võimalik nautida ka erinevat laadi meelelahutust.

Jälgi visitparnu Instagrami kontot