PakkumisedRestoranidMatkarajadKuidas osaledaRUS

08.-15. Märts 2020 Pärnus

Kehale, hingele, vaimule!

Tutvu pakkumistega

Majutus PäevaSPAA Veekeskused Spordiklubid Eriüritused

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “VEEDA NÄDALAVAHETUS TERVISE PARADIISIS”

ESTONIA RESORT HOTEL & SPA – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

HEDON SPA & HOTEL – “KÜMBLUSPAKETT”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

WASA RESORT – “LÕÕGASTAV SPAAPAKETT”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “NÄDALALÕPU LÕÕGASTUS”

ESTONIA MEDICAL SPA & HOTEL – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

SPAA HOTELL VIIKING – “KEVADNAUDING”

Lisategevused Pärnus

Pärnu rannaniidu matkarada

Suvepealinna pärlit – Pärnu randa – tasub kindlasti külastada aastaajast hoolimata, sest peale kaunite merevaadete on puhkajaid seal ees ootamas ka 600-meetrise vaateplatvormiga matkarada. Mere äärest algav ning üle sonnide kulgev rannaniidu metsarada pakub võimalust avastada erilisi ning looduskaitse all olevaid taimi, kuulda konnade laulu ning mis kõige vahvam – keset rannaniitu värsket õhku hingates […]

Pärnu Munamäe park

Kui puhkad koos lastega ning otsid tempokast linnamelust paika, kus korraks hinge tõmmata, on Munamäe park just see õige koht. Linna kõrgeimaks punktiks peetavas pargis jätkub tegemist nii pere pisematele kui ka suurematele liikmetele. Karussellitiir mänguväljakul, kiiremad ringid rulapargis, päevamuljete jagamine pargipingil istudes või lihtsalt rahu ja vaikuse nautimine – valik on sinu!

Reiu-Raeküla terviserajad

Pärnu linna vahetus läheduses, Raeküla männikus, ootavad kõiki tervisesõpru Reiu-Raeküla terviserajad. 3, 5 ja 10 km pikkusega rajad on ideaalne paik tervistavateks tegevusteks igas vanuses huvilistele: pikemaks jooksutiiruks, hoogsaks kepikõnniks, põgusaks jalutuskäiguks või hoopis vaikuseminutiteks iseendaga. Sportijate rõõmuks on 3 km rada õhtusel ajal valgustatud. Reiu-Raeküla terviserajad on lihtsasti ligipääsetavad ühistranspordiga.

Jälgi visitparnu Instagrami kontot