PakkumisedRestoranidMatkarajadKuidas osaledaRUS

08.-15. Märts 2020 Pärnus

Kehale, hingele, vaimule!

Tutvu pakkumistega

Majutus PäevaSPAA Veekeskused Spordiklubid Eriüritused

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “VEEDA NÄDALAVAHETUS TERVISE PARADIISIS”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

HEDON SPA & HOTEL – “KÜMBLUSPAKETT”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “NÄDALALÕPU LÕÕGASTUS”

ESTONIA MEDICAL SPA & HOTEL – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

SPAA HOTELL VIIKING – “KEVADNAUDING”

WASA RESORT – “LÕÕGASTAV SPAAPAKETT”

ESTONIA RESORT HOTEL & SPA – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

Lisategevused Pärnus

Reiu-Raeküla terviserajad

Pärnu linna vahetus läheduses, Raeküla männikus, ootavad kõiki tervisesõpru Reiu-Raeküla terviserajad. 3, 5 ja 10 km pikkusega rajad on ideaalne paik tervistavateks tegevusteks igas vanuses huvilistele: pikemaks jooksutiiruks, hoogsaks kepikõnniks, põgusaks jalutuskäiguks või hoopis vaikuseminutiteks iseendaga. Sportijate rõõmuks on 3 km rada õhtusel ajal valgustatud. Reiu-Raeküla terviserajad on lihtsasti ligipääsetavad ühistranspordiga.

Pärnu rannaniidu matkarada

Suvepealinna pärlit – Pärnu randa – tasub kindlasti külastada aastaajast hoolimata, sest peale kaunite merevaadete on puhkajaid seal ees ootamas ka 600-meetrise vaateplatvormiga matkarada. Mere äärest algav ning üle sonnide kulgev rannaniidu metsarada pakub võimalust avastada erilisi ning looduskaitse all olevaid taimi, kuulda konnade laulu ning mis kõige vahvam – keset rannaniitu värsket õhku hingates […]

Pärnu Mai ranna kergliiklustee

Soovides pärast jalutuskäiku rannapromenaadil end veidi rohkem liigutada või Pärnu võlusid avastada kesklinna melust kaugemal, sea kindlasti oma sammud edasi mööda Mai ranna kergliiklusteed. Pärnu rannapromenaadilt algav ning Mai elamurajooni juures lõppev tee on nelja meetri laiune ning ääristatud rannaniitudega. Õhtusel ajal valgustatud kergliiklustee keskel asub laste mänguväljak, pakkudes rõõmu pere pisematele.

Jälgi visitparnu Instagrami kontot