PakkumisedRestoranidMatkarajadKuidas osaledaRUS

08.-15. Märts 2020 Pärnus

Kehale, hingele, vaimule!

Tutvu pakkumistega

Majutus PäevaSPAA Veekeskused Spordiklubid Eriüritused

WASA RESORT – “LÕÕGASTAV SPAAPAKETT”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “NÄDALALÕPU LÕÕGASTUS”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

ESTONIA RESORT HOTEL & SPA – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

SPAA HOTELL VIIKING – “KEVADNAUDING”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

ESTONIA MEDICAL SPA & HOTEL – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “VEEDA NÄDALAVAHETUS TERVISE PARADIISIS”

HEDON SPA & HOTEL – “KÜMBLUSPAKETT”

Lisategevused Pärnus

Pärnu rannaniidu matkarada

Suvepealinna pärlit – Pärnu randa – tasub kindlasti külastada aastaajast hoolimata, sest peale kaunite merevaadete on puhkajaid seal ees ootamas ka 600-meetrise vaateplatvormiga matkarada. Mere äärest algav ning üle sonnide kulgev rannaniidu metsarada pakub võimalust avastada erilisi ning looduskaitse all olevaid taimi, kuulda konnade laulu ning mis kõige vahvam – keset rannaniitu värsket õhku hingates […]

Pärnu rannapark

Pärnu rannast vaid põgusa jalutuskäigu kaugusel asub Suvepealinna suursuguseim park – rohelusest pakatav Rannapark. Väärika eaga park võlub nii kohalikke kui ka mujalt tulnud puhkajaid oma arvukate muruplatside ja jalutusradade, lillepeenarde ja purskaevude, piknikulaudade, jäätisekioski ja turvalise mänguväljakuga. See on park, mis pakub mõnusat varjualust kuumal suvepäeval ning armastatud jalutuspaika jahedamal ajal.

Reiu-Raeküla terviserajad

Pärnu linna vahetus läheduses, Raeküla männikus, ootavad kõiki tervisesõpru Reiu-Raeküla terviserajad. 3, 5 ja 10 km pikkusega rajad on ideaalne paik tervistavateks tegevusteks igas vanuses huvilistele: pikemaks jooksutiiruks, hoogsaks kepikõnniks, põgusaks jalutuskäiguks või hoopis vaikuseminutiteks iseendaga. Sportijate rõõmuks on 3 km rada õhtusel ajal valgustatud. Reiu-Raeküla terviserajad on lihtsasti ligipääsetavad ühistranspordiga.

Jälgi visitparnu Instagrami kontot