PakkumisedRestoranidMatkarajadKuidas osaledaRUS

08.-15. Märts 2020 Pärnus

Kehale, hingele, vaimule!

Tutvu pakkumistega

Majutus PäevaSPAA Veekeskused Spordiklubid Eriüritused

WASA RESORT – “LÕÕGASTAV SPAAPAKETT”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

ESTONIA MEDICAL SPA & HOTEL – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “VEEDA NÄDALAVAHETUS TERVISE PARADIISIS”

ESTONIA RESORT HOTEL & SPA – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

SPAA HOTELL VIIKING – “KEVADNAUDING”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

HEDON SPA & HOTEL – “KÜMBLUSPAKETT”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “NÄDALALÕPU LÕÕGASTUS”

Lisategevused Pärnus

Pärnu Munamäe park

Kui puhkad koos lastega ning otsid tempokast linnamelust paika, kus korraks hinge tõmmata, on Munamäe park just see õige koht. Linna kõrgeimaks punktiks peetavas pargis jätkub tegemist nii pere pisematele kui ka suurematele liikmetele. Karussellitiir mänguväljakul, kiiremad ringid rulapargis, päevamuljete jagamine pargipingil istudes või lihtsalt rahu ja vaikuse nautimine – valik on sinu!

Pärnu jõe paremkalda tervisespordirada ehk Jaansoni rada

Rattasõiduks, rulluisutiiruks või kepikõnniks tasub oma suund aga kindla peale seada Pärnu jõe paremkaldal asuvale Jaansoni rajale. Erinevalt vastaskaldal kulgevast ajaloolise linnavaatega terviserajast ümbritseb 4 km pikkust paremkalda rada rohkem rohelust ja metsatukk, olles nii mõnus peatuspaik ka piknikuks või puhkepausiks. Koos moodustavad mõlemad Jaansoni rajad aga ühtse terviku ning on tugevamatele spordisõpradele meelsaks treeningpaigaks.

Reiu-Raeküla terviserajad

Pärnu linna vahetus läheduses, Raeküla männikus, ootavad kõiki tervisesõpru Reiu-Raeküla terviserajad. 3, 5 ja 10 km pikkusega rajad on ideaalne paik tervistavateks tegevusteks igas vanuses huvilistele: pikemaks jooksutiiruks, hoogsaks kepikõnniks, põgusaks jalutuskäiguks või hoopis vaikuseminutiteks iseendaga. Sportijate rõõmuks on 3 km rada õhtusel ajal valgustatud. Reiu-Raeküla terviserajad on lihtsasti ligipääsetavad ühistranspordiga.

Jälgi visitparnu Instagrami kontot