PakkumisedRestoranidMatkarajadKuidas osaledaRUS

08.-15. Märts 2020 Pärnus

Kehale, hingele, vaimule!

Tutvu pakkumistega

Majutus PäevaSPAA Veekeskused Spordiklubid Eriüritused

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

HEDON SPA & HOTEL – “KÜMBLUSPAKETT”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “NÄDALALÕPU LÕÕGASTUS”

SPAA HOTELL VIIKING – “KEVADNAUDING”

ESTONIA MEDICAL SPA & HOTEL – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

ESTONIA RESORT HOTEL & SPA – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

WASA RESORT – “LÕÕGASTAV SPAAPAKETT”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “VEEDA NÄDALAVAHETUS TERVISE PARADIISIS”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

Lisategevused Pärnus

Pärnu jõe paremkalda tervisespordirada ehk Jaansoni rada

Rattasõiduks, rulluisutiiruks või kepikõnniks tasub oma suund aga kindla peale seada Pärnu jõe paremkaldal asuvale Jaansoni rajale. Erinevalt vastaskaldal kulgevast ajaloolise linnavaatega terviserajast ümbritseb 4 km pikkust paremkalda rada rohkem rohelust ja metsatukk, olles nii mõnus peatuspaik ka piknikuks või puhkepausiks. Koos moodustavad mõlemad Jaansoni rajad aga ühtse terviku ning on tugevamatele spordisõpradele meelsaks treeningpaigaks.

Pärnu muuli laudtee

Põhjust Pärnu muuli uudistamiseks on nüüd veelgi rohkem, sest alates 2019. aasta algusest viib linna ühe huvitavama vaatamisväärsuseni uhiuus laudtee. Rannapargist alguse saav vaiadele ehitatud kergliiklustee on valgustatud ka pimedamatel tundidel, olles ka kohalike seas populaarne jalutuspaik. Samuti teab vanarahvas rääkida, et muuli lõpus armsamale musi tehes saadab noorpaari terve eluea vältel õnn ja armastus […]

Pärnu Mai ranna kergliiklustee

Soovides pärast jalutuskäiku rannapromenaadil end veidi rohkem liigutada või Pärnu võlusid avastada kesklinna melust kaugemal, sea kindlasti oma sammud edasi mööda Mai ranna kergliiklusteed. Pärnu rannapromenaadilt algav ning Mai elamurajooni juures lõppev tee on nelja meetri laiune ning ääristatud rannaniitudega. Õhtusel ajal valgustatud kergliiklustee keskel asub laste mänguväljak, pakkudes rõõmu pere pisematele.

Jälgi visitparnu Instagrami kontot