PakkumisedRestoranidMatkarajadKuidas osaledaRUS

08.-15. Märts 2020 Pärnus

Kehale, hingele, vaimule!

Tutvu pakkumistega

Majutus PäevaSPAA Veekeskused Spordiklubid Eriüritused

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “PARIM KINGITUS ON PUHKUS”

SPAA HOTELL VIIKING – “KEVADNAUDING”

WASA RESORT – “LÕÕGASTAV SPAAPAKETT”

ESTONIA RESORT HOTEL & SPA – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

TERVISE PARADIIS SPAA-HOTELL & VEEKESKUS – “VEEDA NÄDALAVAHETUS TERVISE PARADIISIS”

HEDON SPA & HOTEL – “KÜMBLUSPAKETT”

ESTONIA MEDICAL SPA & HOTEL – “SPAANÄDALA ERIPAKKUMINE”

TERVIS RAVISPAAHOTELL – “NÄDALALÕPU LÕÕGASTUS”

Lisategevused Pärnus

Pärnu Vallikäär

Kui otsid sobivat paika värskes õhus mõtete korrastamiseks, haara kaasa joogamatt ja lemmikraamat ning kiika Vallikääru parki. Mööda kaldaperve kulgev valgustatud promenaad, otse vallikraavist sirguv uhke purskkaev ning ajaloohõnguline Tallinna värav loovad mõnusaks olemiseks just sobiva atmosfääri. Sattudes Vallikäärdu suvehooajal, on vallile rajatud amfiteatri-laadses kotsertpaigas võimalik nautida ka erinevat laadi meelelahutust.

Pärnu Mai ranna kergliiklustee

Soovides pärast jalutuskäiku rannapromenaadil end veidi rohkem liigutada või Pärnu võlusid avastada kesklinna melust kaugemal, sea kindlasti oma sammud edasi mööda Mai ranna kergliiklusteed. Pärnu rannapromenaadilt algav ning Mai elamurajooni juures lõppev tee on nelja meetri laiune ning ääristatud rannaniitudega. Õhtusel ajal valgustatud kergliiklustee keskel asub laste mänguväljak, pakkudes rõõmu pere pisematele.

Pärnu jõe paremkalda tervisespordirada ehk Jaansoni rada

Rattasõiduks, rulluisutiiruks või kepikõnniks tasub oma suund aga kindla peale seada Pärnu jõe paremkaldal asuvale Jaansoni rajale. Erinevalt vastaskaldal kulgevast ajaloolise linnavaatega terviserajast ümbritseb 4 km pikkust paremkalda rada rohkem rohelust ja metsatukk, olles nii mõnus peatuspaik ka piknikuks või puhkepausiks. Koos moodustavad mõlemad Jaansoni rajad aga ühtse terviku ning on tugevamatele spordisõpradele meelsaks treeningpaigaks.

Jälgi visitparnu Instagrami kontot