suvetunne

Fotokonkursi „Suvi on tunne, mitte aastaaeg“ tingimused

Fotokonkursi „Suvi on tunne, mitte aastaaeg“ (edaspidi „konkurss“) eesmärgiks on leida Pärnu maakonnast uusi ja huvitavaid fotosid, mis jäädvustaksid Pärnu maakonnas aset leidnud sündmusi, inimeste tegevusi, linnapilti ja Pärnu suve tunnet. Ei ole oluline, kas pilt on tehtud suvel või muul aastaajal.

 1. Konkursi korraldaja on Destination Pärnu MTÜ.
 2. Fotode esitamine toimub 21. märtsist 2023 kuni 21. aprillini 2023.
 3. Foto peab olema tehtud perioodil 2022/2023.
 4. Fotod tuleb saata e-posti aadressile suvetunne@destinationparnu.ee
 5. Iga foto edastamisel tuleb märkida foto autori ees- ja perekonnanimi, kontakt (telefon, e-post), soovi korral võib lisada ka vanuse ja foto kirjelduse.
 6. Fotol ei tohi olla kuupäeva ega tekste, need saab lisada eraldi foto kirjeldusse. Ka ei tohi olla foto ümber raame.
 7. Fotode puhul ei ole lubatud kujutada vägivalda, alkoholi- ja tubakatooteid, narkootilisi aineid ega ebatsensuurset käitumist. Fotod ei tohi sisaldada mis tahes tegevust või esemeid, mis võivad olla solvavad, diskrimineerivad või rassistlikud.
 8. Konkursi korraldajal on õigus kõrvaldada konkursilt fotod, mis ei vasta konkursi tingimustele või on ebasobilikud.
 9. Fotokonkursil osalejate fotod avaldatakse Visit Pärnu Facebooki lehel, kus need osalevad avalikul hääletusel. Konkursi võitjateks on need fotod, mis koguvad kõige enam Facebooki like’si.
 10. Võitjate nimed avalikustatakse Visit Pärnu Facebooki lehel. Võitjatega võetakse ühendust konkursi osaleja poolt esitatud e-posti aadressi või telefoninumbri kaudu.
 11. Foto(de) autor vastutab kõikide autoriõiguslike küsimuste kerkimisel nii foto autorluse, esitatud andmete kui ka pildil oleva isiku suhtes ning kinnitab, et on konkursile saadetud fotode autor. Alaealise autori puhul kannab autoriõiguste vastutust tema vanem või hooldaja. Kui fotol on inimesed lähikaadris, siis peab foto autor küsima nendelt inimestelt nõusolekut. Fotod, millel inimesi on palju ja nad pole kaugelt äratuntavad, pole fotol olijate nõusolekut tarvis küsida.
 12. Destination Pärnu MTÜ asutusel on õigus kõiki konkursile laekunud fotosid tasuta kasutada mittetulunduslikus tegevuses ja eksponeerida neid nii originaal- kui ka muudetud kujul meediaväljaannetes, interneti kodulehekülgedel, trükistes ja avalikel üritustel, viidates seejuures foto autorile. Konkursil osalemisega annab osaleja selleks enda nõusoleku.
 13. Konkursil osaleja annab nõusoleku töödelda konkursil osaleja poolt esitatud isikuandmeid konkursi läbiviimise eesmärgil.
 14. Konkursi korraldajal on õigus lõpetada konkurss ennetähtaegselt või muuta selle tingimusi, teatades sellest kodulehel või Visit Pärnu sotsiaalmeediakanalites.
 15. Auhinnad:
  1. Esimene koht: Estonia spaapuhkus 2-käigulise õhtusöögiga kahele; SunCity veelinna ja aerusurfi kinkekaart.
  2. Teine koht: 4 Lottemaa piletit; SunCity veelinna ja aerusurfi kinkekaart.
  3. Kolmas koht: Hedon SPA & Hotel Vaikse spaa külastus kahele; SunCity veelinna ja aerusurfi kinkekaart.
  4. Loosiauhinnad: Viiking Spaa veekeskuse perepilet; Pärnu muuseumi kolme filiaali (Pärnu Muuseumi, Punase torni ja Koidula Muuseumi) pere ühispileti või kaks ühispiletit täiskasvanule, millega saab ühe aasta jooksul külastada ühe korra kõiki nimetatud muuseumeid; Hestia Hotel Strandi poolt perepääse Lotte Mängustuudiosse; Sunset 2023 suvehooaja klubikaart, millega on sissepääs tasuta kõikidele Sunseti suveüritustele.
  5. Korraldajatel on õigus vajadusel asendada nimetatud auhinnad muude samaväärsete auhindadega.
  6. Auhindu ei saa välja võtta rahas.

Otsi siit

Puhkajale

Konverents

Professionaalile

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!