Ultima Thule / Jaanihanso muusikanädal

Kuupäev: 02.07.2022
Aeg: 20:00 - 23:59

Jaanihansol on taas õnnestunud nõusse saada ja külla kutsuda erakordsed muusikud, legendaarsed ansamblid, oma lemmikuid!
Kolm kontserti täis parimat muusikat, mida Eestis tehakse ja autorite enda esituses ette kantakse: palju inspiratsiooni, olemise ilu, nii nostalgiat kui ka helgeid toone, igas vormis vaimustavat loovust. Päris suvi algab maal, Jaanihansol ja hea muusikaga!
Jaanihanso Muusikanädal esitleb: Ultima Thule, 02.07 kell 20.00 Jaanihanso Siidrivabriku välilaval, Pärnumaa Kaelase küla
Laulja Tõnis Mägi sõnul on Ultima Thule parim rokkbänd, kes Eestis eales tegutsenud. Ja seda alates aastast 1987, seega täitub neil tänavu 35-s tegutsemis-aasta. Ultima Thule tuntusele pandi alus laulva revolutsiooni aegadel, kui esitati patriootilisi ja iroonilisi laule, mis eestlase hingelaadiga hästi sobivad. Laulutekstidel on väga oluline roll bändi loomingus, need on mitmedimensioonilised ja meeldejäävad.
2010. aastal ilmus Ultima Thule viimane album "Jälgede jälgedes”. Ultima Thules mängivad Riho Sibul, Raul Vaigla, Toomas Rull, Kalle Vilpuu, Aare Põder. Jaanihanso Siidrivabriki välilaval astuvad nad üles poolakustilse kontserdiga.
Vaata asukoha ja sündmuse kohta rohkem infot: www.ciderhouse.ee
Gruppide tellimused, toitlustuse info ja ettetellimisega Jaanihanso Siidrivabriku ekskursioonid: veronika@jaanihanso.ee
Külastaja meelespea:
- Pilet kaotab välialalt väljudes kehtivuse
- Üritusele ei pääse oma söögi ja joogiga
- Igasugune klaastaara on üritusel keelatud
- Teravate ning ohtlike esemetega üritusele sisse ei pääse
- Keelatud on kõik pürotehnilised vahendid, relvad jm seadusevastane
- Lemmikloomad ei ole üritusele lubatud
- Vihma korral kasuta vihmakeepi, mitte vihmavarju

margit@kujunduskuur.com
5152 2209
Õuna, Kaelase küla