Silueti moevaatemäng: vaateaknalt tänavale

Kuupäev: 13.08.2022
Aeg: 12:00 - 22:00

Siluett ootab taas kõiki vanalinna päevade raames külla, et tervitada kodumaise disaini huvilisi värske loomingu, stilisti nõuannete ning traditsiooniliselt üllatava moevaatemänguga.

Ahjusooja loominguga tervitab külastajaid pärnakate poolt palavalt armastatud moedisainer Kirill Safonov, kellel taas kaasas suur valik rõivaid, millega varsti saabuvale sügisele enesekindlalt ja naiselikult vastu sammuda.

Külastajaid võtab alates kella ühest vastu moetoimetaja ja stilist Meisi Volt, kes lahkelt stiilinõuandeid jagab ning kellega on võimalik eelnevalt kokku leppida ka privaatne poodlemine Siluetis ja fotosessioon Silueti valiku rõivastes. Täpsem lisainfo Silueti või Meisi enda Facebooki postkasti kirjutades.

Päeva nael on aga kindlasti kella kuuest toimuv moevaatemäng Silueti vaateakendel, kui modellid tähelepanu keskpunkti astuvad ning Rüütli tänavale patseerima asuvad, seljas värskeim kodumaine looming Eesti disainerite varamust.

Värvikat moemelu saadab Prike esindaja Triinu Kõiv, tervitades külastajaid külma ja kosutava roosa veini sarjaga Chateau Gassier.

Muusika eest hoolitseb Urmas Lass, modellid loovad kauniks Lembe Lemmiksoo ja LaBelle ilusalong.

Kohtumiseni Siluetis juba laupäeval, 13. augustil! Sündmus kestab kuniks jätkub melu. 

siluett.pood@gmail.com
508 1271
Rüütli 28, Pärnu, 80011 Pärnu maakond, Eesti