RITA RAY x PÄRNU LINNAORKESTER

Kuupäev: 17.07.2021
Aeg: 21:30 - 23:59

RITA RAY x PÄRNU LINNAORKESTER
Laupäev, 17. juuli 2021 // 21:30 Ammende Villa
Vaid ühel sumedal suveõhtul kohtuvad Ammende Villa aias Rita Ray ja Pärnu Linnaorkester, et ühisel täispikal kontserdil tuua publikuni parim külg sinisilmsest soulist, vanakooli R&B ja disko muusikast. Esitusele tulevad lood lauljanna debüütalbumilt “Old Love Will Rust” aga ka sügisel ilmavalgust nägevalt plaadilt, mille kõlapilt on senisest keelpilliderohkem ja filmilikum. Esimest pilguheitu uuele materjalile võimaldab sel kevadel ilmunud nostalgiahõnguline singel ja video “Love Ain’t the Same”.
Eksklusiivsel kontserdil saadavad Rita Ray´d kaasahaaravate meloodiatega Artis Boriss (klahvid), Kristen Kütner (kitarr), Jasper Alamaa (bass) ning Ott Adamson (trummid) ning Pärnu Linnaorkester dirigent Kaspar Männi juhatusel.
Tee juulikuu 17. kuupäevale kalendris ring ümber ning soeta aegsasti pääsmed Piletilevi või Piletimaailma müügipunktidest, sest südasuvine hõrk muusikaelamus Ammende Villa põliste tammede all on Sind ootamas! Eelmüügis on piiratud arv sooduspileteid.
Rita Ray on omanäoline artist Eesti muusikamaastikul, kes viljeleb soul´i, klassikalist R&B´d ning vanakooli diskot. Vaatamata oma noorele eale on lauljanna suutnud üllatada Eesti publikut jõulise vokaali, hingestatud live-kontsertide ja mõtestatud omaloomingu ning meeldejäävate meloodiatega. 
Tema debüüt LP “Old Love Will Rust” teenis positiivset vastukaja kohalikul ning rahvusvahelisel maastikul, teenides 4 nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel. Rita Ray teine stuudioalbum on ilmumas 2021. aasta sügisel. 
Halva ilma korral toimub kontsert Endla teatris kell 18. Palun jälgi reklaami!
helen.erastus@parnuorkester.ee
Mere pst. 7