Prime Orchestra ‘Maailma hitid’ Sümfo-show Pärnu (05.04 ja edasilükkunud 22.11.20/11.04.21/13.12.21 asendus)

Kuupäev: 06.04.2022
Aeg: 19:00 - 23:59

Prime orchestra kontsert kindlasti toimub!

Prime Orchestra  uued kuupäevad üritustel on planeeritud järgnevalt:

07.12.2021 Tartu Vanemuise Kontserdimaja -> 05.04.22 Tartu Vanemuise Kontserdimaja

13.12.2021 Pärnu Kontserdimaja -> 06.04.22 Pärnu Kontserdimaja

08.12.2021 Alexela Kontserdimaja -> 13.04.22 Alexela Kontserdimaja

Seoses tuuri logistika muudatusega on Prime Orchestra kontsert Tallinnas ühe päeva võrra edasi lükatud. Uus kuupäev 13. aprill

Kallid vaatajad!

Seoses väljakuulutatud eriolukorraga Lätis lükatakse edasi eten Prime orchestra kogu tuur Baltikumis, nende seas ka Tallinna, Tartu ja Pärnu etendus, mis pidi toimuma detsembeer.

Oleme südamest tänulikud kõigile, kes sellel raskel ajal ilmutasid kannatlikkust ja heatahtlikku suhtumist, kes meid toetasid ja tundsid kaasa raskele olukorrale, millesse me kõik oleme sattunud. Täname kõiki, kes nii kaua ja heldelt on oodanud!

Meie suureks kahetsuseks  taas kerkinud ootamatud takistused -  uued piirangud, massiürituste külastamise keeld ilma vaktsineerimispassita.

Me ei saa jagada oma publikut vaktsineeritud ja vaktsineerimata vaatajateks. Meie kontserdiagentuur on tegutsenud üle 10 aasta ja iga vaataja on meile tähtis.

Kõik varem ostetud piletid kehtivad, piletid on müügil Piletilevis ja aadressil www.piletilevi.ee.

Lisaküsimuste korral palume pöörduda korraldaja poole.

miristina.nata@gmail.com

Loodame siiralt teie mõistvale suhtumisele ja ootame teid aprilli etendusele.

•                    05.04.22 Tartu Vanemuise Kontserdimaja

•                    06.04.22  Pärnu Kontserdimaja

·                12.04.22 Alexela Kontserdimaja

 

2019. aasta sügisel tähistab Prime Orchestra oma 5. sünnipäeva grandioosse juubelituuriga, mis lõpeb 2021. aastal  Balti riikides! „Maailma hittide” sarja kavasse kuuluvad viie aasta parimad ja publiku lemmikuks saanud kompositsioonid uues kuues, samuti uued vapustavad hitiversioonid, mis kõlavad orkestri esituses esmakordselt.

Prime Orchestra rõõmustab austajaid veel mastaapsema ja vägevama sõuga, moodsate helitehnoloogiatega, ainulaadsete arranžeeringute, võimsa elava esituse ning ühtlasi huumori ja karismaatilise vokaaliga, eriefektide ja loomulikult tunnetemölluga!

Prime Orchestra on unikaalne nähtus maailma muusikaareenil! See kaasaegne crossover-sümfooniaorkester kujutab endast novaatorluse ja traditsioonide, loomupärase andekuse ja eesrindlike tehnoloogiate sümbioosi. Prime Orchestra sümfooniline sõu on alati professionaalne, kvaliteetne, võimas, kirgas ja äge! Igas kontserdikavas on maailma parimad roki-, popi- ja elektroonilise muusika hitid, aga nüüd veel ka räpp originaalses sümfoonilises tõlgenduses, mis annab maailmakuulsatele paladele uue elu, publikule aga võimaluse avastada oma lemmikmuusikas senitundmatuid tahke.
Lisaks traditsioonilistele orkestrimuusikutele kuuluvad Prime Orchestra koosseisu vinge rokkbänd, epateerivad lauljad, koor ja isegi DJ! Kollektiivi arvel on hetkel rohkem kui 400 kontserti üle maailma, esinemised maailma suurimatel lavadel ning festivalidel, tuhanded tuuridel veedetud kilomeetrid, sajad tuhanded tänulikud kontserdikülastajad, miljoneid vaatamisi internetis ja positiivne vastukaja igast ilmakaarest.

info@miristina.ee
+372 557 4587
Aida 4