Põnev seiklusrada Valgeranna Seikluspargis

Kuupäev: 19.01.2038
Aeg: 05:14 - 05:14

VALGERANNA SEIKLUSPARK
Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, pikad liud maa ja taeva vahel – see on seikluspark puude otsas! Kaunil Valgeranna rannal, rohelises metsatukas seigeldes avastad ennast ja kaaslasi põnevates olukordades. Iga rada on uutes kõrgustes ning üllatab erinevate takistustega. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel). Mereäärselt rajalt imelised vaated Pärnu lahele! 
Valgeranna Seikluspargis on 6 kõrgrada, sealhulgas ka “Julgete rada”. Pere pisemaid ootavad lastepargis rippsillad, kiiged ja ahviraudteed.
Suveperioodil toimub ohutusinstruktaaž iga 30 minuti järel. Seikluspargi reeglitega saad tutvuda siin.
 
Vabalangemise hüpe!
Testi enda piire või pane sõber proovile, närvikõdi garanteeritud! Hüppe sooritad spetsiaalse seadme abil 10 m kõrgusel olevalt platvormilt. Vabalangemise hüpet on võimalik osta ka seiklusraja piletita. Kaalupiirang 20-120 kg.
 
Millised rajad valida?
  • Lasteparki soovitame 2-7aastastele põngerjatele. Pargis on 2 rada, mis asuvad ca 1 m kõrgusel. Radasid võib läbida mitu korda (ajalist piirangut ei ole).  Vajadusel saab täiskasvanu seiklusraja kõrval kõndida ning kaasa aidata (pilet tuleb soetada vaid lapsele).
  • Seiklusrajad 1-3 sobivad täiskasvanutele ja noortele, kes on pikemad kui 115 cm. Radasid võib läbida ühe korra, tavaline ajakulu on ca 1,5 tundi. Rajad asuvad 1,5-6 m kõrgusel.
  • Seiklusrajad 1-6 sobivad täiskasvanutele ja noortele, kes on pikemad kui 140 cm. Radasid võib läbida ühe korra, tavaline ajakulu on ca 2,5 tundi. Viimased rajad asuvad 10-12 m kõrgusel.
  • Vabalangemishüpe sobib kõigile, kes närvikõdi armastavad. Kaalupiirang 20-120 kg. Kõrgus 10 m.
 
Ööronimine!
Hilissuvises metsas, pimedas turnides tunnetad sootuks teistlaadi reaalsust. Pimedus lähendab inimesi ja esitab uutmoodi väljakutse! Koos omade ja võõrastega saad seigelda meie kõrgradadel, valgustuseks pealambid ja üksikud tõrvikud. Ka vihma ei tasu karta, puud annavad varju ja rajad on vabalt läbitavad.
Ööronimine toimub Muinastulede ööl. Lisainfot ürituse kohta leiad siit.
 
Kinkekaart kehtib 1 aasta
 
Asukoht:
Valgeranna küla, Pärnu linn 88326, Pärnu maakond
 
Kontakt:
+372 56 222 855
 
 
merilin@valgerannaseikluspark.ee
Valgeranna küla