Pärnu Muusikafestival 2022 / PASS

Kuupäev: 12.07.2022 - 22.07.2022
Aeg: 19:00 - 23:59

Pärnu Muusikafestival toimub suvepealinnas 13.-22. juulil, millega tänavu tähistatakse maestro Neeme Järvi 85-ndat sünnipäeva. 100 esimest fänni saavad festivalipassid kätte juba selle aasta lõpus.

Pärnu Muusikafestivali tegevjuhi Kristjan Halliku sõnul ootab rahvusvahelise tunnustusega klassikalise muusika tipp-sündmus publikut suvepealinna juba kaheteistkümnendat korda.

Programmis saab olema kaks oodatud lõppkontserti Eesti Festivaliorkestri esituses ning Paavo Järvi juhatamisel. Igal aastal on Pärnu laval kodupublikut täiendavalt üllatanud maailmakuulsad solistid ning nii saab see olema ka eelseisval muusikasuvel.

“Kontserte on plaanitud festivalinädalasse rohkem kui kunagi varem,” lisas Hallik ning lisas, et lõplik programm saab avalikuks tavapärasel ajal ehk kevadel.

Halliku sõnul on aga erakorraliselt võimalik fännidel soetada Pärnu Muusikafestivali pimepassid juba tänavu 6. detsembrist, sest aeg on näidanud, et huvi passide vastu on kõrgendatud. “Täidame suurimate fännide soovid,” lisas ta.

Halliku sõnul on Pärnu Muusikafestivali lahutamatuks osaks Järvide Akadeemia ehk meistrikursused noortele muusikutele ja dirigentidele, mida viivad läbi nii Neeme Järvi, Paavo Järvi kui ka mitmed teised. Registreerimine ja avalduste vastuvõtt algab taas uuel aastal.

Samuti saab juba kolmandat suve Pärnu Kontserdimajas toimuvast muusikasündmusest osa saada üle ilma Pärnu Muusikafestivali TV kaudu:  https://parnumusicfestival.tv/pmf

Kohtumiseni Pärnu Muusikafestivalil!

info@parnumusicfestival.ee
No Address