Minu lapsepõlves ei olnud mu elus kunstikooli

Kuupäev: 09.07.2022 - 18.09.2022
Aeg: 11:00 - 11:00

Igasse kooli ei jätkunud ka kirglikke ja toetavaid kunstiõpetajaid. Oma loomingulisuse kasutasin ära käsitööd tehes ja näiteks ajakirjale Käsitöö kudumeid disainides. Värviliste lõngadega saab samamoodi maalida ja kujundeid tekitada. Tihti saab hobist töö, minu puhul seda veel pole juhtunud. Õppisin rahandust ja töötasin pikalt finantsjärelevalves ja siseaudiitorina. Täna olen Pärnus Arco Vara kinnisvaramaakler. Ka see töö on väga värvikirev ja kõik juhtumid vajavad loomingulist lähenemist.

Joonistanud ja värvinud ning maalimisest mõelnud olen pikka aega. Hiljuti sain kätte päris värvid ja lõuendid ja kunstiõpetaja Tiiu Leisi. Tema kunstistuudios jätkub värve ja lõuendit kõigile.

Kui üks osa maalimisest on puhas tehnika ja seda ei oska keegi kunagi liiga palju, siis teine osa on värvidel ja neid ma armastan.. Loodus ja eriti kevadised rohelised on ägedad aga elu igapäevased asjad ja inimesed meie kõrval on täis väga erinevaid sõnumeid. Rokikuningas Elvis ütles, et kui sa ei saa end sõnadega väljendada, siis laula. Aga samamoodi aitab pilt. Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Kunagi jõuan ma ka lihtsa punase ruuduni.

Terje Võrk

Näitus jääb avatuks kuni 18. septembrini

info@noorusemaja.ee
4450 0070
Roheline 1b, Pärnu, 80037 Pärnu maakond, Eesti