Koit Toome, Rolf Roosalu, Dagmar Oja, Kaire Vilgats ”Tänu Sulle, ABBA”

Kuupäev: 07.03.2022
Aeg: 19:00 - 21:00

Koit Toome, Rolf Roosalu, Dagmar Oja, Kaire Vilgats „Tänu Sulle, ABBA“

Lisakontsertidele leiad piletid siit:

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/mitmesugust/koit-toome-rolf-roosalu-dagmar-oja-kaire-vilgats-tanu-sulle-abba-lisakontserdid-77178/

Esmakordselt on Eesti publikul võimalus saada osa ABBA laulude õhtust kodumaiste artistide esituses! Vaid nendeks kontsertideks on kokku tulnud tõeline superbänd – ABBA kuulsaid hitte laulavad armastatud lauljad Koit Toome, Rolf Roosalu, Dagmar Oja ja Kaire Vilgats!
 
ABBA on jätnud kustumatu jälje muusikamaailma ning tänaseni kõlavad nende hitid nii raadiotes kui lavalaudadel. See mainekas ja talendikas bänd väärib tunnustust ning just seetõttu esitavad Koit, Rolf, Dagmar ja Kaire ABBA laulude õhtul parimaid palu legendaarse ansambli repertuaarist, teiste seas kõlavad „Waterloo“, „Thank you for the music“, „Mamma mia“, „SOS“, „The winner takes it all“, „Take a chance“ jpt tuntud lood.
 
Saab nautida muusikat, melu, tantsu, sära ja glamuuri! See on erakordne võimalus kuulda ühel õhtul ABBA suurepärast muusikat live esituses niivõrd säravate artistide esituses – ideaalne kingitus naistepäevaks! Tule kontserdile ja veeda üks võrratu õhtu ABBA laulude seltsis!
Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee
Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.
BÄND:
Jorma Puusaag – kitarr
Rene Puura – klaver
Rain Rämmal – klaver
Janno Trump – bass
Kristjan Mängel – trumm
05.03 kl 19 – Tartu, Vanemuise kontserdimaja
06.03 kl 19 – Mooste Folgikoda
07.03 kl 19 – Pärnu kontserdimaja
08.03 kl 19 – Tallinn, Alexela kontserdimaja
land@kontsert.ee
Aida 4