Jüri Pootsmann ”Suveööde unetus” (Pärnu)

Kuupäev: 07.12.2022
Aeg: 21:30 - 23:59

Samal ajal kui tänavatel kõndides tervitab meid sügishall taevas ning temperatuurid langevad aina madalamale, seab Jüri Pootsmann aga sammud hoopis suvepealinna poole. Kohtumispaigaks saab alati meeleolukaid elamusi pakkuv Wunderbaar ning seda juba 7. detsembri õhtul!

Novembri keskel ilmub Jüri Pootsmannil ka värske album nimega “Suveööde unetus” - uuenenud helikeelega magusalt melanhoolne album kannab endas kümmet lugu, mille seas juba varasemalt ilmunud singlid nagu "Ümber sõrme" ja "Jäljed jätsid tuulde". Samuti on võimalik plaati sel korral soetada vinüülil, mille eeltellimine on Apollos juba alguse saanud - https://www.apollo.ee/lp-juri-pootsmann-suveoode-unetus.html

Kuula kõige värskemat singlit "Vaata mind" - https://youtu.be/puruGGpKkZE

Lavalaudadele astutakse koos bändiga, kelle repertuaarist leiab lisaks vastilmunud lugudele ka juba palavalt armastatud vanemaid hitte - nende hulgas “Aga siis”, “Nii või naa” ning kes meist suudaks unustada 2021. aastal Eesti Laulu konkursil auväärse kolmanda koha saanud pala “Magus melanhoolia”. Nüüd tuleb aga kibekiirelt endale pilet hankida, sõbrad kaasa haarata ning kohtume kõigiga juba 7. detsembril, ikka Wunderbaaris!

Ajakava:

Uksed - 20:30

Kontsert - 21:45

Piletid:

Early bird - 12€

Regular bird - 15€

Late bird - 18€

Ürituse lisainfo:

• Uksed avatakse üks tund enne kontserdi algust.

• Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

info@smuuv.ee
+372 5834 9047
Lai 10-1, Pärnu