Indrek Tammoja “Rändaja” kontsert

Kuupäev: 13.08.2021
Aeg: 19:00 - 21:00

Lähtuvalt Eesti Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud piirangutest tuleb kõigil täiskasvanutel (alates 18. eluaastast) esitada festivalile tulles: vaktsineerimiskuuri täieliku läbimise tõend või covid-19 haiguse läbipõdemise tõend või negatiivne covid-19 testitõend

Kahepäevane Häädemeeste Hää raames toimuv METSA POOLE FESTIVAL kutsub kokku inimesed, kes hoolivad metsast. 

Reedel 13. augustil toimub jututuba teemal "Fotograaf vaatab metsa poole". Loodusfotograafid Mati Kose ja Sven Začek näitavad oma parimaid ja huvitavamaid töid ning räägivad juurde lugusid, kuidas head loodusfotot teha, mida loodusfoto juures hinnatakse ning milline loodus on nende kaamerate ette aja jooksul jäänud. Õhtu jätkub Indrek Tammoja ehk esinejanimega Rändaja muusikalise etteastega ning ka ühise laulmisega. 

Laupäeval 14. augustil toimuvad laat, jutu- ja töötoad, kontsert ja tantsuõhtu. Laadale oodatakse müüma neid, kellele mets pakub elatist: oodatud on puidust käsitöö, metsamesi, ravimtaimed, seened-marjad jms. Loomulikult oodatakse kõiki huvilisi seda kaupa ostma. Kell 12 algavad jututoad erinevatel metsaga seotud teemadel: Atko Remmel räägib eestlase suhtest metsaga viimasel aastasajal; Aveliina Helm pajatab metsast ja inimesest kui ühtse ökosüsteemi osadest ning nende koos toimimisest parimal moel;  Ain Raal räägib sellest, kuidas mets meid ravib. Kõiki huvilisi oodatakse kaasa rääkima ja mõtlema. Lastel võimalus osaleda samal ajal meisterdamise töötoas. Kell 17 algab muusikaline programm, kus esinevad Siim Rikker, Lembit Saarsalu, Kristin Kalnapenk ja Henry Pajuri, Tõnis Mägi. Tantsuks mängivad õhtul Boris Lehtlaan ja Are Jaama.

+372 5661 0870
Metsapoole küla, Pärnumaa