Hea Toidu Festival – Grillfest

Kuupäev: 10.06.2022 - 11.06.2022
Aeg: 11:00 - 23:59

FOOD, FUN & FIRE! SINCE 1999 / TOIT, LÕBU JA TULI! AASTAST 1999

Hea Toidu Festival – Grillfest toimub igal aastal juunikuu teisel nädalavahetusel Pärnus, looduskaunil Vallikääru aasal. 30 000 m2 suurune festivaliplats on valmis vastu võtma kümneid tuhandeid külastajaid, sissepääs on kõigile tasuta!

Grillfest ei ole juba ammu ainult rahvalik kogupere-grillipidu, vaid mitmekülgne ja sisukas toidufestival, kuhu on oodatud rõõmsad inimesed, kellele meeldib kaunis looduses ja heas seltskonnas huvitavat ja maitsvat toitu ning head kultuuriprogrammi nautida. Festivali missiooniks on tutvustada maailmale Eesti kaasaegset toidukultuuri, kvaliteetseid ja põnevaid toidutooteid ja teenuseid. Pärnus toimuvat Grillfesti külastab igal aastal kuni 50 000 inimest, festivalil osalevad sajad toidutoodete ja -teenuste pakkujad.

Festivali korraldajatel on õnnestunud suurest toidupeost arendada balti- ja põhjamaade regioonis omanäoline huviväärsus, mida lisaks kümnetele tuhandetele kodumaistele toidusõpradele külastab igal aastal ka suur hulk väliskülalisi. Põnev ja maitsev toit serveerituna looduskaunis paigas hea kultuuriprogrammi ja mõnusa festivalimeluga moodustab nauditava terviku, millest soovib osa saada igaüks. Lisaks pakub Grillfest tasuta sissepääsu ja eeskujulikku festivalikorraldust.

Festivaliala on jaotatud neljaks suureks teema-alaks. Eesti Toidulaadal osalevad enamasti väiketootjad ja käsitöölised. Festivali südamesse ehk tootjate ja restoranide alleele rajavad oma esindusplatsid suurtootjad ja maaletoojad, restoranid, baarid ja kohvikud ning siin asub ka lemmikloomarestoran. Grillivõistluste alleel selgitatakse festivali esimesel päeval Grilliumi võistlusel riigi parim grillivõistkond õppeasutuste ja noorteorganisatsioonide seast ja teisel päeval Eesti meister grillimises. Reede päeval kutsub omanimelisele kabesimultaanile 24-kordne Eesti meister Arno Uutma ja laupäeval peetakse Vallikraavi kaldal Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake. Mõlemal festivalipäeval toimub showkonkurss Grillfest Bikini ja Ranna Fitness. Festivali suur ja uhke Väikse Tomi mängumaa sisustatakse erinevate tegevuste ja atraktsioonidega kõige väiksemate toidusõprade rõõmuks.

Toidufestivali peaesinejaks on igal aastal huvitav ja maitsev toit. Festivali lavadel tutvustatakse uut toidukaupa, Eesti Grilliliit annab Eesti Grilli Galal aastaauhinnad edukaimatele toodetele ja tootjatele ning esinevad suurepärased artistid igale heale maitsele. Grillfesti festivalipäevad lõpetab Suur Pauk ilutulestik. 
After-Grill peod jätkuvad festivali ametlikes klubides.

info@grillfest.ee
5043 3000
Vallikääru park P2, Pärnu, 80012 Pärnu maakond, Eesti