Galakontsert & diplomite üleandmine / PÄRNU BALLET GALA JUNIOR

Kuupäev: 06.08.2022
Aeg: 18:00 - 20:30

TALLINN BALLET GALA Junior taas ringreisil!

Galakontsert

6. augustil kell 18:00 Pärnu kontserdimajas

Vanus: 1+

Laupäeval 6. augustil kell 18:00 toimub Pärnu kontserdimajas ainulaadne galakontsert. Lavale kogunevad üle 70. balletikoolide õpilased ja 7–20-aastased noored tantsijad Eestist, Aserbaidžaanist, Küproselt, Soomest, Prantsusmaalt, Jaapanist, Koreast, Lätist, Norrast, Venemaalt, Šveitsist, Ukrainast ja Türgist, et oma meisterlikkust ja tantsukunsti publikule näidata. #balletile

See galakontsert on lõppakordiks suvisele kolmenädalasele balleti intensiivkursusele Tallinna Balletikoolis, mis toimus sel aastal juba kuuendat korda. Intensiivkursuse õpetajate ja koreograafide seas leidub nii Tallinna Balletikooli esindajaid, aga ka külalisi mainekatest välismaistest balletiasutustest:  Daniel Otevrel (Šveits), Paco Laguna (Saksamaa), Russell Adamson (Soome), Kaie Kõrb, Viesturs Jansons, Marina Kesler, Helen Veidebaum, Inna Sõrmus, Anita Kurõljova. 

Traditsiooniliselt astub galakontserdi lavastajana üles Eesti koreograaf Dmitri Harchenko.

Kursuse noorimatele osalejatele on see esimeseks etteasteks laval publiku ees ja neil on tõesti vaja teie tuge. Kõige vanemad osalejad saavad peagi professionaalseteks tantsijateks, kes juba homme säravad professionaalsetel lavadel üle kogu maailma. Kinkige neile oma aplaus ja hüüded "Bravo!".

Teil on võimalus näha oma silmaga laval seda, kuidas talendi, töö ja vaeva ühinemisel tekib maagiline tulemus ning teie ees sünnivad tulevased balletitähed.

Tulge galakontserdile ja saage osa tõelisest maagiast! #balletile

Programmis: galakontsert (klassikaline ja kaasaegne koreograafia) ja diplomite üleandmine

Ürituse kestus: 2 tundi 30 minutit, ühe vaheajaga.

Galakontsert "Tallinn Ballet Gala Junior" toimub juba kuuendat korda ja see on lõppsündmuseks meie Tallinna rahvusvahelise balleti suvekursusele. Balleti suvekursust korraldatakse alates 2017. aastast Eestis igal suvel koostöös Tallinna Balletikooli direktori, legendaarse prima Kaie Kõrbiga.

Aga see pole veel kõik!

SEL AASTAL TOIMUB KAKS GALAKONTSERTI PÄRNUS JA TALLINNAS

Galakontserdiks ettevalmistumine nõuab kõigilt suurt pingutust, selle hetke nimel teevad läbi väga suure töö osalejad, õpetajad, lapsevanemad, korraldajad, lavastajad. Tahaksime, et rohkem vaatajaid näeksid seda ilu ning et osalejad saaksid rohkem praktikat, kinnistaksid repertuaari ja tunneksid end laval kindlamalt. 

Seetõttu on meil selleks aastaks plaanitud mitte üks, vaid kaks galakontserti: Tallinnas 5. augustil kell 19:00 Vene Kultuurikeskuses ja teine Pärnus 6. augustil kell 18:00 Pärnu kontserdimajas. 

Üritust korraldab MTÜ DX ART koostöös Tallinna Balletikooliga.

Ametlik veebileht: https://tallinnballet.ee/gala-junior-2022

Liituge meie üritusega Facebookis

 

info@tallinnballet.ee
5782 4348
Aida 4