ERAMAA

Kuupäev: 12.08.2021
Aeg: 19:00 - 23:59

ERAMAA on hingeminev komöödia neljast inimesest, kes kogunevad igal aastal ISA (Andrus Vaarik) juurde sauna sünnipäeva pidama. Reeglid on lihtsad: ISA kütab sauna ja hoolitseb sakuska ning joogipoolise eest, sõbrad hoolitsevad naeru, nalja ja laulu eest. Tullakse koos, minnakse ka koos. Kedagi maha ei jäeta. Kuid saunas hõõguvad peale kerisele lisatavate puude ka valusad omavahelised rääkimata jätmised ja lõpuks konkreetset vastust nõudvad küsimused. MIKS tullakse? MIDA räägitakse? MILLAL minnakse? Vastused ja ootamatu lõpplahendus tulevad vaatajani läbi nalja, laulu ja pisarate. Eesti tippnäitlejate lustimine ja Valter Soosalu kirjutatud originaalmuusika esitamine mõisa suure tiigi peale ehitatud reaalselt töötavas saunas on  midagi, mida lihtsalt peab nägema ja nende esituses kuulma. 

Etendust saadavad Romantiline Rannatee ja värske suitsukala, kohalikud suupisted, hõrgutised ja Pootsi mõisa käsitööveinid ning te saategi koosluse, millest te ei taha mitte mingil juhul ilma jääda.

Etendused toimuvad Pootsi mõisa suurele tiigile ja selle kaldale spetsiaalselt ehitatud mängupaigas.

Esietendus Pootsi veinimõisas 8.juulil, 2021.

Lavastaja soovitus: vanusele 12+
Kestus 2 h 20 min, üks vaheaeg

 OSADES: Andrus Vaarik, Tanja Mihhailova-Saar, Pääru Oja, Juss Haasma, Nikolai Bentsler

Autor: Hannes Võrno
Lavastaja: Anti Reinthal 

Kunstnik: Riina Degtjarenko

Laulude autor: Valter Soosalu
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selleks, et etendust ERAMAA saaks nautida ka meie kõige kaugemad külalised on sõitmas buss Pärnust Pootsi ja hiljem tagasi.
Pärnu hotelli eest väljub buss 17:00 Pootsi suunas ja lahkub Pärnu poole kohe pärast etenduse lõppu.
Pileti hind on 8€, palume tasumiseks varuda sula.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOHTUMISENI POOTSI MÕISAS!

Ürituse korraldaja kontakt:
Marko Põldsam
marko.poldsam@gmail.com
 

Pakume riskide hajutamiseks mugavat ja turvalist võimalust küljastajal test enne ürituse algust eelnevatel või samal päeval ära teha mõnes Confido testimispunktis.

Testimispunkte on Confidol üle Eesti kokku lausa 13. Antigeenitest peab tehtud olema 48 tundi enne ürituse algust, ajapiirangut hakatakse lugema üritusele saabumise ajast. 

•             Sooduskood mida külastajad kasutada saavad on POOTSIM6IS
•             Testi hind etenduse külastajale on 17 eurot (sisaldab ka sertifikaati).
•             Vältimaks koodi pahatahtlikku kasutamist on kood mõeldud ühekordseks kasutamiseks ja kehtivusajaga kuni 16.08.2021.

Külastaja saab testile aja broneerida siin: https://www.confido.ee/koroonaviiruse-testimine/koroonaviiruse-antigeeni-test-reisimiseks/. Andmeid täitma hakates on lehekülje lõpus eraldi lahter, kuhu kood sisestada. Kood kehtib ainult testimispunktides, kliinikutes koodi kasutada ei saa.

jpoldsam@gmail.com
Pootsi küla