Entel-tentel 50 – TOIMUB KEVADEL 2021

Kuupäev: 27.04.2021
Aeg: 18:00 - 20:00

„Entel-tenteli“ suur sünnipäevakontsert lükkub 2021. aasta kevadesse
 
Seoses koroonaviiruse jätkuva levikuga jätab Eesti Kontsert ära detsembris neljas Eesti linnas toimuma pidanud lastekontserdid „Entel-tentel 50“. Kontserdid toimuvad 2021. aasta kevadel.
 
„Entel-tentel 50“ kontsertide uued kuupäevad on järgmised: 27. aprillil kell 18 Pärnu kontserdimajas, 30. aprillil kell 12 Jõhvi kontserdimajas, 1. mail kell 12 Estonia kontserdisaalis ja 2. mail kell 16 Vanemuise kontserdimajas.
 
Kontserdil on kaastegevad Eesti Raadio Laste Laulustuudio koorid (dirigendid Kadri Hunt ja Kaie Tanner), Püha Miikaeli poistekoori ettevalmistuskoor (kontsertidel Tallinnas ja Tartus, dirigendid Imbi Laas ja Jana Perens), VHK keelpilliorkester, saatebänd koosseisus Jaak Jürisson (klaver), Peedu Kass (kontrabass), Ahto Abner (löökpillid), dirigent Rasmus Puur.
 
Kõik ostetud piletid kehtivad kevadistel kontsertidel. Soovi korral saab piletid tagastada kuni 28. detsembrini. Pileti tagastuseks palume saata meilile tagasiost@concert.ee  e-pilet või paberpileti koopia/foto ja tagasimakse saaja andmed: ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number.
 
Vabandame ebamugavuste pärast!
27. aprill kell 18 Pärnu kontserdimaja

30. aprill kell 12 Jõhvi kontserdimaja

1. mai kell 12 Estonia kontserdisaal

2. mai kell 16 Vanemuise kontserdimaja

„Entel-tentel 50“

Eesti Raadio Laste Laulustuudio koorid

Dirigendid Kadri Hunt, Kaie Tanner

Püha Miikaeli poistekoori ettevalmistuskoor

(Tallinnas ja Tartus)

Dirigendid Imbi Laas ja Jana Perens

VHK keelpilliorkester

Dirigent Rasmus Puur

Seaded Jaak Jürisson ja Kadri Hunt

Liikumisseaded Märt Agu

Kontserdi juht Tõnu Oja

Kontserdi juht Tõnu OjaKava tuntud „Entel-tenteli“ lauludega, kus äratundmist on nii vanavanematel, vanematel kui ka lastel. Kõlavad armastatud lastelaulude uued seaded koorile ja orkestrile.

Pärnu