Elina Nechayeva ”The Sound of Beauty”

Kuupäev: 20.08.2022
Aeg: 19:00 - 20:15

Elina Nechayeva annab kolm imekaunist klassikalist kontserti

Selle suve lõpus annab Elina Nechayeva kolm kaunist klassikalist kontserti pealkirjaga “The Sound of Beauty”. Piletid kontsertidele Kiivitaja talus Pangodis (19.08), Ammende villa aias Pärnus (20.08) ja Tallinna Vene Teatris (15.09) on müügil Piletilevis.

“Öeldakse, et ilu on vaataja silmades, kuid mina ütleks hoopis, et ilu on kuulaja kõrvades,” sõnab Elina. “Tekkis kirglik soov jagada Eesti rahvaga sel kaunil suvel minu vaimustust imelisest muusikast. Särav, eriilmeline, vaimustav, virtuoosne ning mõnikord nukker ilu minu valitud teostes selle kontserdi jaoks sütitab hinges soovi elada nii nagu muusika kõlab - värvikalt ja nautides täiel rinnal.”

“Suure orkestri tunde tekitab minu armas kvartett, kellega oleme juba aastaid koostööd 

teinud, klaveril Auli Teppo, viiulitel Maria Goršenina ja Laura Kuusmaa ning tšellol Andreas Lend. Löökpillidega annab juurde särtsu ja värve Heigo Rosin,” lisab Elina. 

Eelmisel suvel ilmus Elina debüütalbum “The Sound of Beauty” ehk “Helisev ilu” ning suur osa kontserdi programmist just sealt pärinebki. Tegemist on klassikalise muusika kõige tuntumate pärlitega alustades Mozartist ja Puccinist ning lõpetades Straussi ja meie oma Arvo Pärdiga. 

“The Sound of Beauty” kontserdid toimuvad:

19.08 Pangodis Kiivitaja Talus

20.08 Pärnus Ammende villa aias 

15.09 Tallinnas Vene Teatris 

janek@broadline.ee
Mere pst. 7