Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet (13.11.20 asendus)

Kuupäev: 28.11.2021
Aeg: 19:00 - 20:45

Hea klient!

Anname teada, et Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Balleti etendused lükkub 2021. aastasse edasi.

Sündmuse uued kuupäevad on:

25. novembril kell 19:00 toimub sündmus Jõhvi Kontserdimajas

26. novembril kell 19:00 toimub sündmus Alexela Kontserdimajas

27. novembril kell 19:00 toimub sündmus Vanemuise Kontserdimajas

28. novembril kell 19:00 toimub sündmus Pärnu Kontserdimajas

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.   

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber ning me kanname raha pileti ostnud kliendi kontole.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Pileteid saab tagastada kuni 26.11.2020 k.a.

Dmitry Metlitsky Orkester & Viini Show-Ballett

Pidulik kontsert!
See on fantastiline, hämmastav, ilus!
Kõik hitid «from Vivaldi to Metallica» koos unikaalse tantsuetendusega.

25. novembril - JÕHVI / Jõhvi Kontserdimaja - 19:00
26. novembril - TALLINN / Alexela Kontserdimaja - 19:00
27. novembril - TARTU / Vanemuise Kontserdimaja - 19:00
28. novembril - PÄRNU / Pärnu Kontserdimaja - 19:00

Kogu maailmas miljonite kuulajate südame vallutanud muusika Euroopa parimate muusikute esituses maailmakuulsa show-balleti tähtede osalemisel.

Kontserdikavas põimuvad imeilus muusika ja maailmakuulsate koreograafide lavastatud meeleolukas tantsuetendus. Vaimustavalt temperamentne esitus, erakordsed tantsunumbrid, ainulaadne lavastus ja värvikad kostüümid jätavad kustumatu mulje.

Dmitry Metlitsky on helilooja ja multiinstrumentalist, keda kutsutakse kaasaja Mozartiks. Tema kaunid meloodiad, oskuslikud seaded ja andekas esitus tabavad otse südamesse ning lummavad kuulajaid esimesest helist alates. Neid tundeid on võimatu kirjeldada – seda peab kuulma!

Dmitry Metlitsky: „Mul on suur rõõm esitleda teile kontserti, milles võluhelid koos tantsuleegiga loovad muinasjutulise loo, mis kingib maailmale armastust ja kirge.“

Kontserdil kõlavad miljonite kuulajate lemmikud – maailmakuulsad muusikahitid ainulaadses tänapäevases seades. Need pakuvad kuulajatele eredaid ja unustamatuid emotsioone.

Vivaldi teoste „Suvine äike“ ja „Ave Maria“ seadeid orkestri esituses loetakse maailma parimaiks. Dmitry Metlitsky muusikateos „Armastuse tuli“ tunnistati parimaks new age kompositsiooniks nominatsioonis „Music Without Borders“.

Muusika võimas energia koos moodsate seadete ja tehniliste võimalustega aitab kuulajatel täielikult süüvida muusika ja tantsumaagia atmosfääri.

Orkestri solistid on oma ala tõelised meistrid. Oma ande ning energiaga panevad nad kuulajad rõõmu tundma ja kurvastama, armastama ja vaimustuma. Orkestri iga kontsert on haarav etendus ning tõeline pidupäev kuulaja hinge ja südame jaoks.

Orkester annab kontserte paljudes riikides, suurimatel Euroopa lavadel ja festivalidel. Tänulikud kuulajad võtavad orkestrit vastu tormiliste kiiduavaldustega ega lase sel pärast kontserti lahkuda. Orkester kutsutakse aina uuesti ja uuesti lavale tagasi.

See on ainulaadne võimalus nautida haaravat esinemist ja vaimustavat eliitmuusikat, mis on vallutanud üle maailma miljonite kuulajate südame.

Lisainfo: http://concert.dmitrymetlitsky.com/et/home-est

Promo: https://youtu.be/c8ki0_Nx5M4

interlink.stars@gmail.com
Aida 4