BardSeeneFest 2022

Kuupäev: 17.09.2022
Aeg: 17:00 - 21:00

BardSeeneFest on autorilaulupidu, mis esindab Eesti ja lähiriikide muusikuid. Seda festivali eristab teistest samalaadsetest üritustest see, et just sel ajal on võimalus käia seenel ja pärast ka maitsta. Seda teenust lisaks kontserdile pakuvad korraldajad.
Ainult elav muusika, erinevad žanrid ja huvitavad esinejad. Laval astuvad üles nii professionaalsed muusikud kui ka need, kes alles alustavad ja tahavad endast tuntuks teha.
Kes soovib sügisel mõnele huvitavale üritusele jõuda, siis külastage seda festivali !!

Kogu info on siin.

https://www.facebook.com/bardgribfest

БардГрибФест - фестиваль авторской песни представляющий музыкантов из Эстонии и стран ближнего зарубежья. Особенность, которая отличает этот фестиваль от других подобных мероприятий в том, что именно в это время есть возможность сходить за грибами и затем их, вкусно приготовленными, попробовать. Эту услугу, дополнительно к концерту, предоставляют организаторы.
Только живая музыка, разнообразные жанры и интересные исполнители. На сцене выступают как профессиональные музыканты так и те, кто только начинают и желают о себе заявить. Тем, кто хочет осенью попасть на интересное мероприятие, то посетите этот фестиваль!!

Более полная информация здесь.
 

https://www.facebook.com/bardgribfest

sergeibai372@gmail.com
+372 504 9132
Pärnade pst 11, Paikuse, 86602 Pärnu maakond, Eesti