Alphaville

Kuupäev: 07.08.2021
Aeg: 21:00 - 23:59

Alphaville 7. augustil Pärnu Vallikäärus

 

80-ndate aastate poplegend Alphaville annab oma Eesti kontserdi Pärnu Vallikäärus 7. Augustil 2021. Eestis tulevad esitusele parimad lood läbi aegade sh. “Big in Japan”, “Sounds like a Melody” ja muidugi “Forever Young”.
 
Alphaville on Saksamaa ansambel, mis kogus populaarsust 1980-ndatel. Asutajateks olid solist Marian Gold (kodanikunimega Hartwig Schierbaum), Bernhard Lloyd (kodanikunimega Bernhard Gößling) ja Frank Mertens (kodanikunimega Frank Sorgatz). Bandi esialgne nimi oli Forever Young enne, kui see muudeti Alphavilleks. 
 
Alphaville tuli kokku 1982 alguses, mil Marian Gold ja Bernhard Lloyd kohtusid muusikaprojektis “Nelson Community”. Frank Mertens liitus projektiga mitu kuud hiljem. Kolmekesi koos kirjutati ja lindistati laul “Forever Young”. 1984 andis uue nimega ansambel Alphaville välja oma debüütsingli “Big in Japan”, mille Gold kirjutas 1979. 1984 sügisel andis bänd välja oma debüütalbumi “Forever Young”. “Big in Japan” oli Alphaville suurim hitt, mis figureeris edetabelite tippudes Saksamaal, Kreekas, Šveitsis ja ka Ameerika Ühendriikide Billboardi tantsumuusika tabelis. Bändi järgmised kaks singlit “Sounds like a Melody” ja “Forever Young” olid samuti Euroopa tantsumuusika edetabelite tipus. 1986 ilmus nende teine album "Afternoon in Utopia" ja esimene singel sellelt "Dance with Me", mis jõudis Saksamaa, Prantsusmaa, Norra jne.  edetabelitest esimeste sekka. Järgmine album- " Prostitute"-  ilmus alles 1994. Esimene singel sellelt oli "Fools". 1997 järgnes album "Salvation". Album "Catching Rays on Giant" ilmus 2010 sügisel ja jõudis kohe esimese nädalaga Saksamaa edetabelites 9. kohale. See oli esimene stuudioalbum 13 aasta järel. 2014 anti välja ka Alphaville kogumikplaat.
 
Alphaville on Eestis mitmeid kordi käinud ja alati suure publiku menu osaliseks saanud.
Show tõmbab käima ansambel Smilers!
 
Alphaville kontsert toimub Pärnu Vallikäärus 7. augustil 2021.
19.00 väravad avatud
21.00-22.00 Smilers
22.30-00.00 Alphaville
 
Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, tuleb Alphaville kontserdi külastajal esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest:
  1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
  2. COVID-19 läbipõdemise tõend
  3. 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

 Vastavad tõendid on leitavad www.digilugu.ee

 
NB! Kui külastajal ei ole neist võimalik ühtegi esitada, siis tuleb teostada kiirtestimine Pärnu Vallikäärus. Kiirtest maksab 7 € ja testimise pileteid saab soetada Piletilevist. Testimispunkt on avatud Pärnu Vallikäärus 07.08.21 alates kl. 11.00 kuni 23.00. Kui test on negatiivne, saab külastaja vastava käepaela, mis tagab talle õhtul kontserdi pileti ettenäitamisel sujuva sissepääsu kontserdialasse. Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga! Positiivse kiirtesti korral tagastab korraldaja piletiraha!
Kuni 18 aastastele(k.a) ei ole pass, testimine nõutav!
 
Mida laps peab tegema, et suurüritusele pääseda?
Kuni 18. aastastelt digitaalset COVID-tõendit ei küsita ja testi ei pea tegema, alates 19. eluaastast tuleb üritusel kohapeal teha antigeeni kiirtest. Seda juhul, kui laps ei ole haigust viimase 6 kuu jooksul läbipõdenud või ta pole vaktsineeritud. Kui on, siis alaealiste puhul saab lapsevanem patsiendiportaalis (www.digilugu.ee) talle vastava tõendi testitulemuse või läbipõdemise tõendamiseks tellida.
 
Testi saad osta siit:
 

+372 503 0234
Õhtu tn 1 A