20. Matsalu loodusfilmide festival

Kuupäev: 21.09.2022 - 02.10.2022
Aeg: 10:00 - 19:00

Kutsume teid kõiki 20. Matsalu loodusfilmide festivalile, mis toimub 21. septembrist kuni 2. oktoobrini Lihulas ja üle Eesti!

Festivali eesmärk on tutvustada ja tunnustada uusi loodus- ja keskkonnafilme ning nende loojaid, pakkuda külastajatele võimalust osa saada maailma loodusfilmide paremikust ning suurendada inimeste teadlikkust ja huvi looduse vastu. Festival propageerib looduslähedast ja säästvat elulaadi ning põlisrahvaste sügavalt loodusega seotud traditsioonide austamist.

Festival koosneb filmiprogrammist, koolinoortele suunatud haridusprogrammist, loodusfoto- ja kunstinäitustest, fotoprogrammist, seminaridest, töötubadest, meistriklassidest, uusima foto- ja videotehnika esitlustest ning muudest festivaliüritustest.

MAFFil linastub üle poolesaja linateose, millest kolmandik rahvusvahelises võistlusprogrammis. Filmid võistlevad kahes kategoorias: "Loodus" ning "Inimene ja loodus".

MAFFi filmiseansid toimuvad Lihula kultuurikeskuses, fotoprogrammi üritused Lihula mõisas. Festivali teisel nädalal näitame valikut filmiprogrammist mitmes paigas üle Eesti.

silvia@matsalufilm.ee
Pärnu, Pärnu maakond, Eesti