September Valgeranna Seikluspargis

Valgeranna Seikluspark, 114, Valgeranna, 88326 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

30.09.23 - 01.10.23

11:00 - 19:00
Min 8.00€
Max 25.00€

Kätte on jõudnud sügis ja viimane aeg võtta kätte üks pöörane seiklus maa ja taeva vahel! 

 

Kaunil Valgeranna rannal, rohelises metsatukas seigeldes avastad ennast ja kaaslasi põnevates olukordades. Iga rada on uutes kõrgustes ning üllatab erinevate takistustega. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel). Mereäärselt rajalt imelised vaated Pärnu lahele!

Valgeranna Seikluspargis on 6 kõrgrada, sealhulgas ka Eesti kõrgeim “Julgete rada”. Pere pisemaid ootavad lastepargis rippsillad, kiiged ja ahviraudteed.

 

Millised rajad valida?

Lasteparki soovitame 2-7aastastele põngerjatele. Pargis on 2 rada, mis asuvad ca 1 m kõrgusel. Radasid võib läbida mitu korda (ajalist piirangut ei ole). Vajadusel saab täiskasvanu seiklusraja kõrval kõndida ning kaasa aidata (pilet tuleb soetada vaid lapsele).

Seiklusrajad 1-3 sobivad täiskasvanutele ja noortele, kes on pikemad kui 115 cm. Radasid võib läbida ühe korra, tavaline ajakulu on ca 1,5 tundi. Rajad asuvad 1,5-6 m kõrgusel.

Seiklusrajad 1-6 sobivad täiskasvanutele ja noortele, kes on pikemad kui 140 cm. Radasid võib läbida ühe korra, tavaline ajakulu on ca 2,5 tundi. Viimased rajad asuvad 10-13 m kõrgusel

Lisategevustena saab seikluspargis mängida aardejahti, lennutada discgolfi kettaid, kasutada piknikuplatsi või tellida cateringi.
Meie juures saab pidada ka sünnipäevi ja meeskonnaüritusi, mis jäävad pikaks ajaks meelde!

 

Septembris oleme avatud L-P
Rajale pääseb 11-17ni ning rajad sulgeme kell 19.00.


E-R võtame ettebroneerimisel vastu gruppe.
Broneerimiseks kirjuta: info@valgerannaseikluspark.ee

 

Õhus on seiklust!
Kohtumiseni Valgerannas!