Rühmituse Vedelik näitus „Vedelik randub Pärnus“

Pärnu Linnagalerii Raekoda, Uus 4, Pärnu, 80010 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

13.06.24 - 13.07.24

17:00 - 18:00

Rühmitus Vedelik sai alguse 1995. aastal. Sellest ajast alates on Vedeliku liikmeskond voolav ja tegevused peaaegu etteaimamatud - kõik oleneb aastaaegadest.

 

Rühmituse liikmed on eripalgelised nagu kõik see inimkond. Kunstnike pildikeelte kõlamapanek ühises näituseruumis võib olla raske väljakutse. Või siis kerge, oleneb õhutemperatuurist. Vahel võib juhtuda, et tööde omavaheline pinge tekitab midagi võimsamat kui iga kunstnik eraldi suudaks. Vedeliku voolusängid on paljusuunalised, seepärast ei paku näitused niivõrd vormi ühtsust, vaid ehedat Vedeliku-kaose kogemust.

 

Näitusel osalevad: Peter Velberg, Martti Suurorg, Sven-Erik Stamberg, Rainer Kurm, Raija Helena Merila, Marge Viirg, Andrij Bojarov, Kuldar Moor, Pille Vassar, Eva Vint, Katrina Sepp, Kaarina Ormio, Ly Lestberg, Meeland Sepp, Triinu Jürves, Kaarel Kütas, Vilen Künnapu, Alberto Künnapu, Erki Kasemets, Marge Laast, Meelis Salujärv, Ulvi Oro, Margus Tiitsmaa, Eero Ijavoinen, Tuuli Puhvel, Eneli Luiga, Mauri Gross, Aivar Sarapik, Ivi Lepland. Võimalik, et see nimekiri kahaneb või täieneb. 

 

Näitus jääb avatuks kuni 13. juulini 2024.