PUNK ROCK SUVI: PSYCHOTERROR + TABLOITED + MOTOR TENSION ENSEMBLE

Kultuuribaar Garaaž, Pärnu, Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

20.07.24

19:00 - 00:00
Min 10.00€
Max 15.00€

Laupäeval 20. juulil toimub suvepealinnas Pärnus klubis Garaaž üks tõsine punk rock kontsert. Üles astub vana hea Psychoterror, kellele teevad sooja Tabloited ja Motor Tension Ensemble.
 
PSYCHOTERROR
Psychoterror ei vaja enam ammu pikemat tutvustamist. See on legendaarne bänd, mille eesotsas on Eesti ainus tõeline rockstaar Freddy Grenzmann. Üle kolmekümne aasta tegutsenud ning tänini täies elu- ja loomejõus nihilistlik nelik ei näita vähimaidki väsimuse märke. Kaugel sellest, Freddy lööb alati esimesena!
https://psychoterror.bandcamp.com
 
TABLOITED
Tabloited on punkrockbänd, mis keskendub peamiselt maailma vaatlemisele läbi ühiskonnakriitilise prisma. Oma helikeeles Eesti ja Ameerika punkmuusika traditsioone põimiva bändi kohta teatakse rääkida, et laval nad piduripedaali ei tunnista. Pärnus esineb Tabloited esimest korda. Tule, saad pärast öelda, et sinagi olid tookord seal.
https://tabloited.bandcamp.com
 
MOTOR TENSION ENSEMBLE
Kuigi kahemehebänd, pole Motor Tension Ensemble mingi kergekaaluline süldiduo. Kaugel sellest, need mehed teevad sünget pooleldi elektroonilist intiimset ja poeetilist postpunki. Nende muusika on raske ja isiklik nagu vana vatitekk, mille soojendav raskus on korraga rõhuv ning turvaline.
https://motortensionensemble.bandcamp.com/
 
Garaaži uksed avatakse kell 19.00. Motor Tension Ensemble alustab kell 20.30, järgneb Tabloited kell 22.00 ning kell 23.30 jõuab järg Psychoterrori kätte. Pääse maksab esimesel tunnil 10 eurot, hiljem 15 eurot sularahas.