Prime orchestra. Rock sympho show

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

07.11.23

19:00 - 23:59
Min 51.50€
Max 51.50€

Prime orchestra. Rock sympho show

7. novembril Pärnu kontserdimajas


Kõlavad armastatud rokihitid sellistelt tegijatelt nagu SYSTEM OF A DOWN, PRODIGY, SCORPIONS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, RHCP, DEEP PURPLE, DEPECHE MODE, EMINEM, BILLIE EILISH, SAM SMITH, WEDNESDAY OST.

Kontserdi kestus: 2 tundi, vaheajaga

PRIME ORCHESTRA on ainulaadne mitut muusikavaldkonda ületav projekt. Traditsioonid ja innovatsioon, maailma rock-, pop- ja elektroonilise tantsumuusika hitid, originaalarranžeeringud, suurejooneline valgusshow, muusikute ja solistide kõrgeim professionaalsus – kõik see sulandub üheks tervikuks, kinkides unustamatuid emotsioone ja muljeid. Orkesteri koosseisus on rokkbänd, vokalistid, viiuliorkester, lisaks live DJ heliefektid ja dirigendi koostöö publikuga – see on tõeliselt uuenduslik žanr, sümfooniline sõnadeta lavaetendus, mis viib publiku ekstaasi.

Üheksa tegutsemisaasta jooksul on uuenduslik ja kaasahaarav PRIME ORCHESTRA välja toonud 20 ainulaadset muusikaetendust. Uued kompositsioonid, arranžeeringud, eksperimendid, valgusshow ja eriefektid – kõik komponendid tuleb taas nullist välja mõelda, kombineerida ühtseks muusikaliseks narratiiviks. Ja PRIME ORCHESTRA saab sellega suurepäraselt hakkama – pealtvaatajad aplodeerivad ekstaatiliselt, ei lase muusikutel minna, nõuavad üha uusi ja uusi lisapalu.

PRIME ORCHESTRA loodi 2014. aastal ja käib igal aastal külalisesinemistel Eestis, kus toob alati kokku täismaja. Kõigist, kes vähemalt korra kontserdil käinud, saavad nende fännid. Nende kontsertidest jäävad alati eredad muljed! Neile on võimatu vastu panna.

PRIME ORCHESTRAst on saanud Sympho Show-stiilis kontsertetenduste liider ning nad on andnud üle 700 kontserdi täismajadele üle Euroopa ja kaugemalgi.

Uue kava „ROCK SYMPHO SHOW“ etendused Eestis toimuvad:
31. oktoobril Vanemuise Kontserdimajas Tartus,
1. novembril Alexela Kontserdimajas Tallinnas,
7. novembril Pärnu Kontserdimajas Pärnus.

Kavas on lemmikhitid tegijatelt nagu SYSTEM OF A DOWN, PRODIGY, SCORPIONS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, RHCP, DEEP PURPLE, DEPECHE MODE, EMINEM, BILLIE EILISH, SAM SMITH või WEDNESDAY OST.