Pärnu Linnaorkester. Pärnu päev levimuusikaga ''Ronkmust''

Pärnu Kontserdimaja, Aida 4
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

05.04.24

19:00 - 23:59
Min 21.50€
Max 71.50€

PÄRNU PÄEV LEVIMUUSIKAGA 

„RONKMUST“

5. aprill kell 19 Pärnu kontserdimaja

Kaastegevad Pärnust pärit solistid ja bändid

Dirigent Riivo Jõgi

Kavas levimuusika, seaded Indrek Palu, Rasmus Puur, Andrus Rannaääre, Tõnis Kõrvits, Riivo Jõgi, Mati Põdra, Ülo Krigul.

Värvikas levimuusika kava koos Pärnu Linnaorkestri ning armastatud solistide ja bändidega toimub juba teist korda     . Ootame kõiki kaasa elama meeleolukatele esitustele ning looma üheskoos meeldejäävaid hetki. Tähistagem koos Pärnu Päeva!
Hetki eelmisest aastast saab taaskogeda Pärnu Linnaorkestri youtube kanali vahendusel! https://videolevels.com/landing/bc/yBTie_bPjD/pko354Ij9nT

https://videolevels.com/plotv

Pärnu Linnaorkester loodi 1994. aastal ning tähistab tänavu 30. juubelihooaega, hoides klassikalist muusikat kuurortlinna südames. 

Lääne-Eesti ainus professionaalne sümfooniaorkester on arendanud ja rikastanud kohalikku kultuurielu ning Eesti muusikakultuuri laiemalt, pakkudes kõrgetasemelisi muusikaelamusi nii suvepealinna, kogu Eesti kui ka rahvusvahelisele publikule. 

Pärnu Linnaorkester on teinud märkimisväärset koostööd mitme maineka festivaliga, esinenud nii rahvusvaheliselt tuntud dirigentide ja solistide kui ka noorte tulevikutalentidega, luues unustamatuid muusikaelamusi.
Orkestri missioon on leida üles noored muusikud ja pakkuda neile esinemisvõimalust koos professionaalse kollektiiviga ning julgustada elukutse valikul.

Mitmekülgsed, žanriliselt vaheldusrikkad ja loomingulised hooajad on pakkunud rohkelt esinemisi Pärnu traditsioonilistel sündmustel, erinevates muusikalavastustes ja ooperites. Lisaks on salvestatud arvukalt Eesti heliloomingut, väärtustades kodumaiste autorite töid.

Orkestri esitused on jõudnud plaatidele ja filmide heliribadele, pakkudes elamusi nii kinoekraanidel kui ka muusikasõprade kodudes. Väärtustame särava muusika loomist ning loome rõõmu ajatu muusikaga.
Olete palutud juubelihooajal kogema muusika maagiat ning avastama uusi helimaailmu koos Pärnu Linnaorkestriga.