Pärnu Jõuluküla ja Jõuluturg Iseseisvuse väljakul

Pärnu Iseseisvuse Väljak, Rüütli plats, Pärnu, Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

16.12.23 - 17.12.23

10:00 - 17:00

Pärnu Iseseisvuse väljaku Jõuluturg toimub 16.-17. detsember 2023

Kutsume linnarahvast ja külalisi nautima Pärnu Iseseisvuse väljakule imelist talvemuusikat ning külastama piparkoogilõhnalist ning hubast jõuluturgu. Meiega lustivad taas jõuluvana, Lastefondi Mõmmik ning eelnevatel aastatel palju elevust tekitanud Grinch. Lisaks on lastele planeeritud vahvad õuetegemised ja magusad üllatused. Kultuuriprogrammi oleme planeerinud sel aastal sünnipäevahõngulise, sest ees ootab juba V PÄRNU JÕULUTURG.

Mõlemal päeval toimub jõuluküla laval meeleolukas jõuluprogramm, kus päeva alguses astuvad lavale laste ja noorte kollektiivid ning õhtusel ajal juba tuntud artistid ja ansamblid Pärnumaalt ja kaugemalt. Laval Rolf Roosalu ja Marvi Vallaste, saksofonikvartett Saxlik, HarpSirens, Kristjan Siiman and the band jpt. Õhtu kulmineerub meeleoluka tantsuõhtuga säravalt kaunistatud jõulukülas.

Tule ja lase end jõulumaagial kaasa kanda Pärnu Iseseisvuse väljaku Jõuluturul. See on paik, kus veeta  mõnusalt aega koos pere ja sõpradega ning koos luua kaunis jõulumälestus.

KULTUURIPOROGRAMM ON KÕIGILE NAUTIMISEKS TASUTA!

Hoia jõuluküla tegemistel silm peal ka meie Facebooki lehel, sest uudiseid hakkab sadama nagu lumehelbeid kargel talveööl!