Maali endale täiskuuööl oma kuu Angeelia ja Mick Pedaja kontserdi saatel

HEKSO treehouse'i metsatukas, Kirikuküla, 90221 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

23.05.24

19:00 - 01:00
Fix 88.00€

 

Kutsun sind osa saama ühest erilisest üritusest Matsalu rahvuspargi kaunil äärealal, Hekso treehouse ’i juurde metsatukka. Koht keset loodust, mille on loonud minu head sõbrad Anneli ja Uku, koht kuhu tahan ka teid viia.

 

Õhtu on inspireeritud täiskuust, loodusest, muusikast ja ise loomisest. Kohal olemisest.

 

SELLEL ÕHTUL OOTAB SIND:

  • kuu jutud Martin Vällikuga
  • Angeelia ja Mick Pedaja kontsert
  • täiskuu maalimise kogemus
  • kilesaun ja lõkkeõhtu metsatukas
  •  

KUU JUTUD MARTIN VÄLLIKUGA

Täiskuu sündmust toetab oma kohaloluga Martin, füüsik, astronoomiahuviline ja fotograaf. Ainulaadne võimalus täiskuu ajal kuulda kuu kohta põnevaid fakte ja lugusid. Martin võtab kaasa oma fototehnika ja teleskoobi, et kuu meile veel lähemale tuua. Samuti on meil võimalus koos fotograafi enda mõtetega vaadata pisikest fotonäitust täiskuust. Ootan seda kohtumist väga ja olen väga rõõmus, et saan seda elevust sinuga jagada.

 

KUU MAALIMISE KOGEMUS

Metsatukas ootab sind tühi ümmargune lõuend, kuhu saad Micku ja Angeelia kontserdi saatel maalida endale päris oma kuu. Et metsas saaks sündida kohalolu, kohtume enne metsa suundumist Lihulas minu stuudios. Jagan sulle näpunäiteid struktuurse kuu maalimise kohta.
Sinu maalitud kuu tuleb sinuga koju kaasa.

 

ANGEELIA JA MICK PEDAJA KONTSERT

Kui minu pähe tärgatas täiskuu sündmuse idee, siis teadsin kohe, et kõige maagilisema täpi sellele üritusele saab panna Angeelia ja Micku muusika. Ja see, et minu nägemus neid kõnetas andis mulle usku, et täiskuu sündmus võiks inimestele hinge minna. See on võimalus kevadise looduse keskel saada osa ainulaadsest kogemusest. Midagi ise luua ja samal ajal lasta end muusikal kanda.

 

ÕHTUS KULGEMINE

Pärast kontserdi ja kuu maalimise kogemust saab veel võtta aja ja Martiniga teleskoobist kuud vaadelda. Ja kogu sündmusele loob mõnusa lõpunoodi Hekso kilesaun ja lõkkeõhtu.

 

PILETID

sündmus saab olema väike ja hubane, pileteid müüme 24 inimesele
88 eurot tavapilet

122 eurot toetajapilet - annad panuse ka järgmiste omanäoliste loovsündmuste sündimiseks

Kui ilmast lähtuvalt nihutan ürituse mõnele teisele täiskuu ööle, ostan sinu pileti soovi korral tagasi.