Laste ja noorte muusikal “Mitte ainult Tuhkatriinust”

Pärnu Endla Teater, Keskväljak 1, Pärnu, 80010 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

16.04.24

12:00 - 13:30
Fix 16.00€

ModeRato Laste ja noorte muusikalis “Mitte ainult Tuhkatriinust” teevad kaasa Pärnu Kunstide Kooli Margrit Kitse Laulustuudio & Laine Mägi Tantsukooli noored ning Naiskoor Kirekeel.

Etendused toimuvad Pärnu teater Endlas:
15. aprill 2024 kell 12.00 & 18.00
16. aprill 2024 kell 12.00 & 18.00

Pileti hind 16.-
Piletid saadaval Piletimaailmas: https://www.piletimaailm.com/.../134041-mitte-ainult...

Kogupere etendus on ühes vaatuses.

***

Me kõik teame, et muinasjuttudes võidab hea kurja, sest pahad on pahad ja head on head. Oleme lapsepõlvest saati kuulnud lugusid sellest, kuidas vaeslapsest saab printsess, kuidas hunt, kelle kõht on kive täis topitud, kukub kaevu ja kõrki peretütart tabab nõgine vihm. Kõik oleks justkui korras, sest igatseme ju kõik paremat maailma ja muinasjutud on need, mis selleks lootust annavad.

Kuid kas halb peab jääma igavesti halvaks? Kas see, kes on hea, ei või kunagi unistada millestki muust, kui sellest, mille muinasjutu lõpp talle määrab? Ja kas muinasjutt sünnib iga kord uuesti, kui keegi seda parasjagu loeb? Ja kus on muinasjututegelased siis, kui neid parasjagu ei loeta ega räägita?

Meie loo peategelane Mia kohtub unenäos teada-tuntud muinasjututegelastega ja saab teada nii mõndagi nende tegelikest suhetest, probleemidest ja unistustest. Selgub, et muresid on rohkem kui rõõme ja olukord näib üsna lootusetu. Õnneks on Mia terava taibuga kaasaegne laps, kes nuputab koos sõpradega välja, kuidas tegelasi aidata, nii et igaüks neist saaks liikuda oma tõelise unistuse poole.

Lavastaja: Laine Mägi
Stsenarist: Ott Kilusk
Kunstnik: Liina Tepand
Muusika: Mirjam Kits
Laulutekstid: Aapo Ilves
Fonogrammid: Robi Salumets
Solistide juhendaja: Margrit Kits
Kooride seaded: Aet Vill
Tantsijate koreograaf: Ingrid Jasmin
Kooride liikumisjuht: Ulla Helin-Mengel
Antti Aalmaa - Visuaalkunstnik
Ivar Piterskihh- Valguskunstnik
Helitehnik - Janek Kivi
Grimm, soengud: Karina Pajunurm, Õnne Ennusaar (Pärnu Kutsehariduskeskus)
Projektijuht: Reine Niin
Kommunikatsioon: Rita Proos

Osades: Eliise Mengel, Aura Ingel Aron, Silvia Jasmin, Jete-Pauline Ollep, Liset Antsmaa, Michelle Gavrijaševa, Kert Johan Sommer, Mirtel Katrina Kits, Herman Avandi, Maribel Pärnaste, Cathrin Erm ja paljud teised Pärnu Kunstide Kooli Margrit Kitse Laulustuudio & Laine Mägi Tantsukooli noored ning Naiskoor Kirekeel.

Lavastuse aitasid välja anda Pärnu Linn ja Eesti Kultuurkapital. Suured tänud ka Villa Ammende, Pärnu Kutsehariduskeskus, Zigrimigriz, Liina näomaalingud, Andres Adamson.

Lavastus on loodud MTÜ ModeRato, Pärnu Kunstide Kooli & Laine Mägi Tantsukooli poolt.