Kontserdisari " Kes aias"

Koidula muuseumi vabaõhulava, J. V. Jannseni 37, Pärnu, 80032 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

11.07.24

19:00 - 20:30
Min 10.00€
Max 20.00€

Koidula muuseumi vabaõhulaval jätkuvad muusikalised kohtumised "Kes aias? ", kus esinevad Pärnust ja Pärnumaalt välja kasvanud või Pärnuga seotud tuntud artistid. Kontserdid on meeleolukad ja harivad. Kontserte juhatab külalisi intervjueerib ja külastajate küsimusi vahendab Koidula muuseumi juhataja Elmar Trink. Iga "Kes aias?" muusikaline kohtumine kestab umbes 1,5 tundi.

Muusikalised kohtumised toimuvad kahel neljapäeval juulis Koidula muuseumi aias:
11. juulil kell 19 Kes aias- Fred Rõigas-Muinaslugu muusikas: Raimond Valgre 110 on kontsert, kus muusik, laulja ja arranžeerija Fred Rõigas esitab Raimond Valgre tuntumaid ja vähemtuntuid laule. Et tuua Eesti armastatuima helilooja meloodiad tänapäeva muusikakultuuri, kasutab artist lisaks klaverile erinevaid vokaalefekte, beatboxi ja looperit. Sellega luuakse Valgre kaunitele viisidele põnevad harmooniad, rütmid, heliefektid ja tämbrid. Kontsert pakub kuulajale äratundmisrõõmu XXI sajandi rütmimuusikast, kuhu on põimitud Valgre kaunid meloodiad ning uusi põnevaid töötlusi.
 

Fred Rõigas on lõpetanud 2008. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koolimuusika eriala haridusteaduste magistrikraadiga. Lisaks on ta end täiendanud rütmimuusika laulu erialal Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning vokaaltehnikas Laulu- ja tantsukoolis WAF. Fredi lavakarjäär sai alguse 2006. aastal ansambel Greip koosseisus. Veel on ta koostööd teinud järgmistes koosseisudes: Mirt, Others, A3, TTÜ Bigband, Pärnu Noorte Puhkpilli orkesterja paljudes teistes.
 

Heliloomingu ja arranžeerimisega on Fred tegutsenud alates 2004. aastast. Tema sulest on valminud mitmed laulud ja noodikogumikud. Tema seadeid kasutavad paljud koorid ja ansamblid.