Kesknädala folgiõhtud Koidula muuseumi aias

Koidula muuseumi vabaõhulava ( Jannseni 37, Pärnus), Pärnu, Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

03.07.24

19:00 - 21:00

Folgiõhtute eesmärgiks on toetada rahvamuusika valdkonda ja elavdada rahvakultuuri pärandi kui rahvusliku identiteedi hoidmist.

Sisuks on tantsida folkloorseid tantse ja laulumänge, samuti laulda praegu rahva seas liikvel olevaid toredaid laule ja lugusid. Folgiõhtud on sobivaks  jätkuks kolmapäevastele rahvuslikele Lastepargi rahvatantsu kontsertidele erinevatelt Pärnu kollektiividelt. Naturaalset laulu- ja pillimuusikat mängivad Pärnust ja Pärnumaalt pärit muusikud, folkloorifestivalidel tunnustatud  ansamblitest Piccolo Folk, Tõmba Jüri, Pärnu Spelmanslag ja Pärnumaa Lõõtspillihaigete selts. Lisaks oleme taas saanud kokkuleppele, et folkloorseid tantse ja laulumänge õpetab rahvatantsuõpetaja Rita Mändla koos rahvatantsuansambel Kajakas tantsijatega. Folgiõhtud kaunis Koidula muuseumi aias toimuvad neljandat aastat, on väga populaarsed ning tasuta sissepääsuga. 


Folgiõhtud toimuvad Koidula muuseumi aias kolmapäeviti kell 19:00-21.30 Koidula muuseumi vabaõhulaval neljal korral külastajatele tasuta:

 3. juulil Suupilliklubi Piccolo Folk + tantsuõpetus

10. juulil Lõõtsahaigete Palat nr. 7 + tantsuõpetus

17.juulil Tõmba -Jüri + tantsuõpetus

24. juulil Pärnu Spelmanslag