Etendus "Kuidas leida normaalset meest"

Paikuse osavalla saal, Pärnade pst 14, Paikuse, 86602 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

19.01.24

19:00 - 21:00
Min 12.00€
Max 20.00€

Alati, kui sõbrannad kokku saavad, siis ei kulu eriti palju aega, kui juba jõutakse jutuga põhiteemani, kuidas leida normaalset meest. See teema sütitab igat naist, ka neid, kes on oma mehega parasjagu rahul kui ka neid, kes alles kobavad pimeduses.

Sellest igavikulisest, ja samas alati aktuaalsest teemast, kasvaski välja meie huumori- ja vestlusõhtu KUIDAS LEIDA NORMAALSET MEEST?, mis ühelt poolt on nagu stand-up, aga teiselt poolt isegi natuke nagu „koolitus“.

Sedapuhku võtab teema üles näitleja ja laulja, laulutekstide ja raamatute autor, raadiosaatejuht ja koolitaja, aga ka sprotliku kalastamise meister INGA LUNGE. Ta räägib sulle otse ja ausalt oma kogemustest meestejahi käänulisel teel, jagab kogemusi reaalsest elust ja soovitab lühikoolitusel kasulikke nippe, mida kindlasti tegema pead või hoopiski teha ei tohi, kui ikka normaalset meest tahad leida.

Et asi ei kujuneks liiga ühepoolseks, kutsus Inga appi kaks kogemustega meest, kes sellest ettepanekust ka kohe kiirelt erutusid:

Improteatri „Impeerium“ eestvedaja, dramaturg ja lavastaja, näitleja ja suurepärane improvisaator ERKI AULE on nimetatud teema puhul eriti huvitatud sellest, mida naised ikkagi täpsemalt mõtlevad sõna „normaalne“ all. Sest tema on oma elus täheldanud juhtumeid, kus naiste käitumist või tegevust ei saa küll kuidagi normaalseks pidada.

Teine mees, Inga Lunge peigmees seriaalist „Pilvede all”, hariduselt näitleja, aga leiba teenib võitluskunstide treenerina, kaheksakordne Eesti meister karates, HELLAR BERGMANN, on samuti suurepärane lugude jutustaja. Tema tahab nende vestlusõhtute käigus välja uurida, milline on naiste loogika, mis viib sellise „normaalsuseni“.

Etendus kestab 2 tundi koos vaheajaga. Vaheaeg 25 min

Piletid 15 eurot, sooduspilet õpilane, pensionär 12 eurot müügil https://fienta.com/et/etendus-kuidas-leida-normaalset-meest?690c86101e4d639469561b9bbb788b1e

Kohapeal pilet sularahas 20 eurot