fbpx

Sõbrapäeval teevad mitmed Pärnu söögikohad eripakkumisi. Pakkumised kehtivad erinevalt kas ainult sõbrapäeval 14. veebruaril, terve sõbranädala või isegi terve veebruari kuu!

Pärnu söögikohtade eripakkumised:

Sõbrapäev Umbertos

Sõbrapäeval ootame kõiki kontsert- õhtusöögile Umbertosse nautima tõelisi maitse- ja muusikaelamusi! Mõnusa muusikalise etteaste pakuvad Laura Junson ning Erko Niit. Meie peakokk Evari Tsetsin on selleks õhtuks loonud erimenüü

Valentinipäev VoVas

Valentinipäeva õhtusöök VoVas tõotab mõnusat meeleolu, sest lisaks heale söögile-joogile toovad Karin ja Mehis romantikutele kingiks kaunikõlalise muusikatervituse.

Erimenüü Heas Maas

Sõbrapäeva puhul pakub Hea Maa erimenüüd

Valentinipäev Postipoisis: Давайте Жить Дружно

Päev täis armastust on peatselt jälle ukse taga ning aeg hakata mõtlema, kuidas oma häid kaaskondlasi ja sõpru ning miks mitte ka kallimat, vääriliselt meeles pidada. Postipoisi meeskond katab selleks puhuks lauad oma menüü parimate suupistete ja sakummidega ning tervitab sõpru kangema või lahjema meelepärasega.

Sõbrapäpev Nikolai Lehtlas

Tulge veetke Sõbrapäev Nikolai Lehtlas! Meeleolu loob ansambel Clavis. Erimenüü ette tellides kuni 11.02.2020.

Valentinikuu erimenüü Strandis

Valentinikuu on sõprade ja armastajate päralt! Pakume Strandi a la carte restoranis hoolikalt valitud erimenüüd.

Kaunimate serenaadide õhtu Adamsoni tänava poistega

Sel imelisel õhtul läidame küünlad ja Vehvermentsi majake muutub kõikide romantikute unistuste paigaks, sest joovastavatele kokteilidele ja hõrkudele toidumaitsetele lisaks tulevad meile külla Adamsoni tänava poisid, kes rõõmustavad meid sulnite serenaadidega ning loovad kordumatult kauni meeleolu.