fbpx

Для настоящего пляжного отдыха выбирай
план П

Ценишь приватность или предпочитаешь гвалт? В Пярну найдется подходящий пляж для каждого!

  • 1 день релаксации в Пярну
  • 3 дня релаксации в Пярну

Если в Пярну на один день, и хотите провести его неспешно и расслаблено, то и напрягать голову тоже не начинайте. Просто идите на пляж. Это действительно символ города! Два километра очень широкого пляжа вмещает всех желающих, а мелкие воды Пярнуского залива прогреваются очень быстро. Просто идеальное место для отдыха. Ближе к устью реки есть даже пляж для женщин.

На свежем воздухе всегда хочется кушать, выберите себе мето для обеда на ваш вкус. И посетите один из девяти СПА, насладитесь процедурами, позвольте себе уход за кожей после солнца. Подведите окончание этого чудесного дня в уютном ресторане и комфортном отеле.

Esimene päev

Kus oleks veel parema aeg täiesti maha võtta kui suvepealinnas? Lisaks legendaarsele Pärnu rannale on siinkandis aga veel ohtralt väiksemaid randu, mis pakuvad nii silmailu kui täielikku rahu. Neid lähemegi nüüd avastama!

Peesitamispuhkuse esimesest päeva alusta lummavas Valgerannas. Looduskaunisse liivaranda viib armas promenaad ning siin on ka vaatetorn ja laste mänguväljak. Rannas pakutakse ka söögipoolist ning metsatukas on olemas piknikukoht.

Pärastlõunaks sea end aga sisse Pärnumaa lääneosa kauneimas supelrannas ehk Matsi rannas. Randa piirab liivaluidetel kasvav ilus rannamännik, ümbruses on rohkesti ranna- ja puisniite ning kadastikke. Rahulikuks puhkamiseks on siia loodud ka sobivaid telkimis- ja lõkkekohti.

Mõnusale päevale paneb punkti Maria talu talurahva spaa, mis pakub ainulaadset saunateraapiat. Ehedas maasaunas korraldab saunamees sulle unustamatu vihtlemisseansi ning karastust pakub kahe sauna vahel asuv tiik.

Nüüd peaks küll ihu nii pehme olema, et jõuad veel vaid õhtust süüa ja siis kohe magama!

Valgerand
Matsi rand
plaan-p-talurahva-spaa
SIIN ON TURVALINE
Maria talu talurahva spaa
plaan-p-majutus
SIIN ON TURVALINE
Majutus Pärnus

Teine päev

Alusta päeva ühe korraliku peesitamisega Pärnu rannas. Naistele soovitame jõesuudme poole jäävat naisteranda, mis on muide ainus Eestis. Nii et sellist kogemust mujalt ei saa.

Päeva teises pooles aga võta suund Pärnus välja Reiu randa, mis on üks kohalike meelispaiku. Madalaveeline Reiu rand sobib hästi ka lastega peredele. Siin on ka lõkkekoht ja katusealune, kus piknikku pidada.

Päeva soovitame taaskord lõpetada spaaprotseduuridega, kuid jälle natuke erilisemas kohas. Klaara-Manni Maanaise Spaa pakub ürgset saunaelmust koos teadjamehe või -naise tarkuste, ürdiviha ja koduste kümblusvahenditega nagu sool, mesi ja keefir.

Pärast sellist hellitavat punkti lõõgastavale päevale ei olegi muud teha, kui variseda rammestunult voodisse.

Pärnu rand
Reiu rand
Klaara-Manni Maanaise Spaa
plaan-p-majutus
SIIN ON TURVALINE
Majutus Pärnus

Kolmas päev

Puhkuse viimasel päeval kiika üle Pärnust lõuna poole jäävad rannad. Söö üks korralik hommikusöök ning suundu imeilusasse Kabli randa. Madal ja soojaveeline liivarand meelitab veel lisaks oma promenaadi, piknikupaikade, mänguväljaku ja suvekohvikuga. Lisaks asuvad läheduses Kabli Linnujaam, looduse õpperada ja Kabli külastuskeskus.

Siit natuke veel allapoole sõites tuleb vastu juba järgmine kaunis looduslik rand – Lemme rand. Siin on ka mereäärne aiaga piiratud telkimisala ning männimetsa all on pinkidega varustatud lõkkekohad, kus omatehtud roogi või Lemme kohvikus pakutavat nautida.

Meiepoolest võid päeva Liivi lahe ääres õhtusse saatagi ja miks mitte Lemme RMK telkimisalale ööbima jääda, kuid kahtlemata tasub enne veel sõita tibake sisemaale ja kogeda Vango Vetevaimu suitsusauna. Ürgne ja ehe suitsusaun asub pisikesel saarel, pakub mahedat leili ning lisaks saad lavale kaasa meisterdada mõnusa ürdiviha. Leili kõrvale võid kuulata lugusid saunakultuurist. Mõnuleda saab kümblustünnis ning karastuda veesilmas.

Igati lõõgastav lõpp ühele peesitavale puhkusele!

Kabli rand
Lemme rand
plaan-p-vango-vetevaimu
SIIN ON TURVALINE
Vango Vetevaimu suitsusaun ja kümblustünn
plaan-p-majutus
SIIN ON TURVALINE
Majutus Pärnus

Как добраться? Смотрите на карте

Найти вдохновение

Liitu meie uudiskirjaga

Eripakkumised ainult uudiskirjaga liitujatele!

Sa eripakkumisi Pärnu ettevõtjatelt ja veeda oma järgmine puhkus Pärnus!