Kontsertetendus "Sada aastat aja kulgu"

Nooruse Maja, Roheline 1b, Pärnu, 80037 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

Avatud 18.03

14:00 - 15:30
Min 15.00€
Max 25.00€

Nooruse selts, ametliku nimega Rääma Noorte Ühing Noorus, tähistab käesoleva aasta sügisel oma saja aasta juubelit. Selts loodi majanduslikult keerulisel ajal 1923. aastal, kuid see ei takistanud räämakatel suuresti oma jõududega üles ehitada tänaseni kasutusel olev seltsimaja ning täita see mitmesuguste harivate, kultuursete ja sportlike tegevustega. Pärast teist ilmasõda jätkus tegevus hoolimata majanduslikult ja poliitiliselt rasketest aastatest kultuurimajana ning pärast ühingu ajaloolise nime ennistamist 1999. aastal tunneme seda Nooruse Majana. 

Kõikide nende aastate jooksul on seltsimajas alati koos käinud ettevõtlikud ja ärksa vaimuga inimesed, kes armastavad laulda, tantsida ja kultuurselt aega veeta. 

Tähistame ühingu väärikat sünnipäeva läbi aasta mitme sündmusega, millest esimene on 18. märtsil toimuv kontsertetendus "Sada aastat aja kulgu". 

Kontsertetenduses toovad Pärnu harrastusnäitlejad Meelis Sarve juhendamisel publiku ette kaheksa stseeni ühingu saja-aastasest tegevusest: asutamiskoosolekust maja ehitamise plaanide ning erinevate ajastute pidudeni. Muusikalisi vahepalasid erinevatest ajastutest pakub puhkpilliorkester Saxon Kaido Kivi dirigeerimisel. 

Teisele kontsertetendusele järgneb tantsuõhtu Saxoni muusika saatel. 

Publikukohad on laudades. Pileti saate lunastada Nooruse Maja kohvikust või Piletimaailmast. Kiirematele parem valik!