Jüri Pootsmann ''Suveööde unetus'' (Pärnu) (07.12.22 asendus)

Wunderbaar, Pärnu, Lai 10-1, Pärnu
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

Avatud 04.03

21:30 - 23:59
Min 17.20€
Max 20.40€

Hea klient!

 

Suure kurbusega teatame, et  7. detsembril ja 8. detsembril planeeritud Jüri Pootsmanni plaadiesitluskontserdid Pärnus Wunderbaaris ja Tallinnas klubis D3 jäävad kahjuks 2022. aastal ära.

 

Laulja ootamatu haigestumise tõttu meil kahjuks neid kontserte anda ei õnnestu. Inimese tervis on meile tähtsam kui meelelahutus.

 

Küll aga planeerime tuua kontserdid lavale 2023. aasta märtsikuus.

 

Kõik ostetud piletid kehtivad ka 2023 aasta kontsertidel. 
Uued kontserdid toimuvad 4. märtsil 2023 Pärnus Wunderbaaris ja 8. märtsil 2023 Tallinnas klubis D3.
Juhul, kui teile uus kuupäev ei sobi, saate enda piletid tagastada.
PDF-pileti omanikel palume enda soovist teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number.
Müügipunktist ostetud piletid saab tagastada või ümber vahetada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a. Viru Keskuse müügipunkt ja Circle-K teenindusjaamad.

Piletilevi ostab pileteid tagasi kuni 2022. aasta lõpuni.

 

Loodame kõigi mõistvale suhtumisele.

 

Olge terved ning soovime omalt poolt meeldivat aasta lõppu ning kohtume uuesti juba aastal 2023!

Samal ajal kui tänavatel kõndides tervitab meid sügishall taevas ning temperatuurid langevad aina madalamale, seab Jüri Pootsmann aga sammud hoopis suvepealinna poole. Kohtumispaigaks saab alati meeleolukaid elamusi pakkuv Wunderbaar ning seda juba 7. detsembri õhtul!

Novembri keskel ilmub Jüri Pootsmannil ka värske album nimega “Suveööde unetus” - uuenenud helikeelega magusalt melanhoolne album kannab endas kümmet lugu, mille seas juba varasemalt ilmunud singlid nagu "Ümber sõrme" ja "Jäljed jätsid tuulde". Samuti on võimalik plaati sel korral soetada vinüülil, mille eeltellimine on Apollos juba alguse saanud - https://www.apollo.ee/lp-juri-pootsmann-suveoode-unetus.html

Kuula kõige värskemat singlit "Vaata mind" - https://youtu.be/puruGGpKkZE


Lavalaudadele astutakse koos bändiga, kelle repertuaarist leiab lisaks vastilmunud lugudele ka juba palavalt armastatud vanemaid hitte - nende hulgas “Aga siis”, “Nii või naa” ning kes meist suudaks unustada 2021. aastal Eesti Laulu konkursil auväärse kolmanda koha saanud pala “Magus melanhoolia”. Nüüd tuleb aga kibekiirelt endale pilet hankida, sõbrad kaasa haarata ning kohtume kõigiga juba 4. märtsil, ikka Wunderbaaris!


Ajakava:

Uksed - 20:30

Kontsert - 21:45

Piletid:

Early bird - 12€

Regular bird - 15€

Late bird - 18€

Ürituse lisainfo:

• Uksed avatakse üks tund enne kontserdi algust.

• Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.