Erakordne viskiõhtu

Villa Ammende restoran ja hotell, Mere pst 7, Pärnu, 80010 Pärnu maakond, Eesti
Vaata kaardil

Ajad ja hinnad

31.03

19:00 - 22:00
Fix 119.00€

Head sõbrad! 31. märtsil kutsume Teid Pärnusse nautima ühte erilist ja ainulaadset viskiõhtut. Tegu on täispika viskiõhtusöögiga, mille sarnast ikka annab otsida. Kuid mitte ainult! Viskisid esitleb õhtusöögil Distillery GUILLON asutaja Thierry Guillon isiklikult!

Kas teadsite, et Champagne maakonnas Prantsusmaal toodetakse ka viskit? Distillery GUILLON on asutatud aastal 1997 ning nende motoks on: „Neither whiskey nor Bourbon this is GUILLON“. Selle maja kanget alkoholi kogu selle ilus, muuhulgas pilkupüüdvad pudelid, kohtab igas Champagne’ piirkonna nooblis alkoholipoes ja vinoteegis. 
Nüüd on tore võimalus teha lähemalt tutvust selle põneva kange alkoholiga ka Eestis. Seda enam, et nii intrigeerivast piirkonnast nagu Champagne! Aga et maitserännak oleks veelgi erilisem, oleme kokku pannud täispika viskiõhtusöögi, kus pearoa kõrval astub üllatusesinejana üles ka Moe peenjoogivabriku rukkiviski. Kokku maitseme ära 8 erinevat jooki!

Hõrgud suupisted, põnev pearoog, keelt allaviiv dessert ning õhtu lõpetuseks külaliste silme all valmiv viski ja šampanja kokteil, sest rändame mõtetes ju siiski Champagne maakonda – see on midagi, millesarnast Villa Ammendes varem tehtud ei ole. Ootame kogu sellest ilust ning ülipõnevast toidu-joogi sobivuskunstist osa saama ka teid!