fbpx

Aktiivseks puhkuseks vali
plaan P

Pärnus saad end proovile panna nii vee kui maa peal.

  • 1 päev Pärnus seiklemas
  • 3 päeva Pärnus seiklemas

Kui aktiivne puhkus on sinu teema, siis esmalt söö korralik hommikusöök ja siis põruta kohe Valgeranda, kus saad end proovile panna hiljuti uuendatud seikluspargis. Siin on kokku 6 kõrgseiklusrada ja õhusõitu, millest pikim on lausa 150 m!

Pärast sellist pingutust peaks pulsi jälle veidi alla saama. Õnneks on kohe seikluspargi kõrval White Beach Golf. Kinnitame, et 18-rajalise golfiväljaku hinna-kvaliteedi suhe on Eesti parim! Uues moodsas klubihoones on kõikide külastajate käsutuses riietusruumid, saunad, Pro Shop, baar ja restoran.

Seejärel võta vastu päeva viimane väljakutse ja siirdu Audru ringrajale. Eesti ainsal ringrajal saad pidada võistlusi neljal eri pikkuse ja kujuga trassil, millest pikim on 3,2 kilomeetrit. Lisaks kuulub kompleksi ka rallikrossirada ja off-road rada. Põhja-Euroopa moodsaimasse ringrajakompleksi võid tulla sõitma oma autoga või rentida koha peal mõne vinge rajaauto.

Ringrajal möllates saabub õhtu enne kui arugi saad, nii et nüüd ei olegi muud kui tagasi linna sõita. Õhtul soovitame einestada mõnes Pärnu hinnatud söögikohas ja meenutada seiklusrikast päeva.

plaan-P-Valgeranna-Seikluspark
SIIN ON TURVALINE
Valgeranna Seikluspark
White Beach Golf
plaan-p-audru-ringrada
SIIN ON TURVALINE
Audru ringrada
Õhtusöök restoranis

Esimene päev

Oma seiklusrikast ja aktiivset puhkust alusta hobikardikeskuses CityKart. Kohe Pärnu kesklinnas asuv keskuse raja pikkus on 250 meetrit ja siin sõidetakse Sodi RT8 hobikartidega, mis tagavad sõitjale suure turvalisuse tänu pehme kattega põrkeraamile ning lööki summutavale põrkerauale.

Pärast kiiremaid ringe on mõistlik korraks maha istuda, lasta pulsil langeda ning kinnitada natuke keha. Väike paus kulub marjaks ära, sest niikuinii läheb pulss kohe lakke, kui jõuate Reiu Puhkekeskusesse paintballi lahingut pidama. Põnev meeskonnamäng muutub veelgi ägedamaks siinses võimalusterohkes keskkonnas. Adrenaliini ja head tuju jagub paintballi mängides terveks päevaks.

Rohkem me ei soovitagi sul täna midagi ette võtta. Kosutav õhtusöök ja mõnus voodi valmistavad ette juba järgmiseks seiklusrikkaks päevaks.

plaan-P-hobikardikeskus-citykart
SIIN ON TURVALINE
Hobikardikeskus CityKart
Reiu Puhkekeskuse paintballi lahing
Kosutav õhtusöök
plaan-p-majutus
SIIN ON TURVALINE
Mõnus voodi

Teine päev

Meie meelest on ilus komme alustada igat päeva kardisõiduga! Seepärast mine teisel päeval esimese asjana Pärnu Kardikeskusesse, kus kujundatakse kolm korda aastas täitsa uus 250meetrine rada. Samuti on siin olemas peoruum ja privaatne saun, nii et põhjust on käia korduvalt ja korraldada ka erinevaid üritusi.

Edasi ootab sind ja sinu kaaslasi puhke- ja vabaajakeskus Fishing Village. Siin korraldatakse gruppidele erinevaid ägedaid üritusi nagu kalapüügivõistlus ja parveehitus. Sina ei pea millegi pärast muretsema – kogu korraldusliku poole eest, alates programmist ja lõpetades toidlustuse ning vajadusel ka majutusega, hoolitseb Kaluriküla.

Pärast mitut tundi vesiseid seiklusi on aeg naasta kuivale maale ning avastada enda sisemine Robin Hood. Kõveri Puhkekeskuses saad õppida tõeliseks vibukütiks. Pärast seda, kui oled laskerelvaga sinapeale saanud, siirdutakse metsarajale, kus on 14 loomapildiga sihtmärki. Siin saad äsjaomandatud oskused tõeliselt proovile panna ning erineva raskusastmega sihtmärgid tekitavad kõvasti hasarti.

Ega tänasesse naljalt rohkem tegevusi pigistagi. Ning olgem ausad, pärast nii aktiivset päeva ei pigista ilmselt ka sinust enam suurt midagi välja. Nii et sööma ja magama!

Pärnu Kardikeskus
Fishing Village Puhkeküla ja Karavanikämping
Kõveri Puhkekeskuse vibulaskmine
Kõveri Puhkekeskuse matkarada

Kolmas päev

Viimasel päeval võib natuke rahulikumalt võtta. Hea küll, natuke närvikõdi kulub ikka ära. Sellepärast soovitame end hommikusest unisusest lahti raputada Pärnu vangla põgenemistoas. Kurikuulsasse Pärnu vanglasse on loodud Põhjamaade ja Ida-Euroopa suurim põgenemistubade kompleks, millest põgenemiseks on aega kolm tundi. Igati asjakohases atmosfääris juba meeleolust ja pingelistest mõistatustest puudu ei tule!

Pärast vanglast põgenemist on mõistlik süüa vaba inimesena üks korralik lõuna. Ülejäänud päev veeda rahulikumas tempos, kuid sellegipoolest aktiivselt – võta suund Pärnu Bay Golf Linksi poole. Mitmekülgses golfikompleksis on lisaks Eesti uusimale ja hetkel parimale 18-rajalisele väljakule ka 5 par-3 rada ning harjutusväljakud lähi- ja kauglöökide harjutamiseks. Vahetult mere ääres paikneb ka efektne klubihoone, milles saunad, kauplus ning restoran Eagle, on igati paslik pärast raja läbimist õhtustada ning nautida lummavaid merevaateid.

Niimoodi see päev õhtusse veereski. Eks see ole nüüd sinu otsustada, kas sõidad koju või veedad siinkandis veel ühe öö.

Põgenemine Pärnu vanast vanglast
Korralik lõuna suvisel terrassil
Pärnu Bay Golf Links
plaan-p-majutus
SIIN ON TURVALINE
Veeda Pärnus veel üks öö

Kuidas kohale jõuda? Vaata kaardil​

Leia inspiratsiooni

Liitu meie uudiskirjaga

Visit Pärnu uudiskiri aitab sul veeta oma järgmise puhkuse Pärnus!