Tootjad

Piim ja piimatooted

  • Sepa Mahetalu / mahe piim ja piimatooted, käsitöö jäätis, kanamunad. Kontakt Nele Tamm, tel 56659135, neletamm70@gmail.com, sepamahetalu.wordpress.com
  • Mätiku Talumeierei / mahe piim ja piimatooted. Mahedad kanamunad – Mirjam Pikkmets, tel 56569491, mirjam.pikkmets@gmail.com
  • FIE Tiivi Liibert / kitsepiimatooted – tel 55676200, tiivi13@gmail.com

Munad

  • Sepa Mahetalu / mahe piim ja piimatooted, käsitöö jäätis, kanamunad – Nele Tamm, tel 56659135, neletamm70@gmail.com, sepamahetalu.wordpress.com
  • Aaduni OÜ / kanamunad – Mirjam Pikkmets, tel 56569491 mirjam.pikkmets@gmail.com 
  • Küti-Uuetoa linnufarm / linnuliha, suur valik mune – Marika Hunt, tel 56688755, eassalu@gmail.com 
  • Nurmenuku talu – Viktoria Kaasika, tel 5077851 pereturism@gmail.com 
  • Panga Talu / küüliku- ja linnuliha – Aulika Algo, tel 58349772 lika34@hot.ee FB/pangatalu 
  • Rummu talu / kana-, vuti-, hane-, pardi- ja kalkunimunad, porgand, kartul, peet, sibul – Vally Selberg, tel 53322909 vally.selberg@gmail.com FB/rummutalu
  • FIE Margot Saare-Kurm / kanamunad – Margot Saare-Kurm, tel 53030815 margot.saare@gmail.com

Liha ja lihatooted

  • Riida Talu / lambaliha – Ülle Tamm, tel 5055340, riida@manilaid.ee 
  • Aaduni OÜ / lambaliha – Mirjam Pikkmets, tel 56569491, mirjam.pikkmets@gmail.com 
  • Küti-uuetoa linnufarm / linnuliha, munad – Marika Hunt, tel 56688755 eassalu@gmail.com 
  • Karjamõisa lihatööstus / liha- ja lihatooted – Enn Kuslap, tel 5186428 info@karjamoisa.ee 
  • Tahkuranna LihajaSuits (Vorstivabrik OÜ) / suitsuliha ja erinevad vorstitooted – Priit Sarikas, tel 53 038 616, info@vorstiwabrik.ee 
  • Põnka Puhketalu / mahe lambaliha – Raivo Olesk, tel 5131363 raivo.olesk@gmail.com 
  • Nurmenuku talu / linnuliha, kalkun ja broiler – Viktoria Kaasika, tel 5077851 pereturism@gmail.com 
  • Panga Talu / küüliku- ja linnuliha – Aulika Algo, tel 58349772 lika34@hot.ee

Kalurid ja kalatooted

  • Kapteni talu / kalafileed, suitsukala, šnitsel, konserv, kalakrõpsud jms – Haidi Väljas, tel 5134683 kapteni.talu@gmail.com 
  • Mereääre talu / kala ja kalatooted – Kertu Post, tel 56999533 kertu465@hotmail.com 
  • For Angula OÜ / euroopa angerjas /Anguilla anguilla/ – tel 56482483 tiina.soosaar@gmail.com 
  • FIE Tiit Eensalu / suitsukala – Maire Miemis, tel 56627846 mmiemis@hotmail.com 
  • Kihnu Kala AS / külmutatud kilu ja räim ning erinevad roogitud kalatooted, traditsioonilised Tallinna kilud, Kihnu vürtsikilu, erisoola heeringas – Sergei Kozlov, tel 5045610 as.kihnu.kala@neti.ee 
  • AS Japs / jahutatud, külmutatud räimefilee, räimerümp, suitsuangerja filee, ahvena ja koha filee – Arved Soovik, tel 5136973 arved.soovik@japs.ee 
  • Liu Fish OÜ / roogitud ahven, koha, haug, vimb, eelpoolmainitud kala filee, kala hakkliha (saadaval nii jahutatud, värske kui külmutatud) – Margus Post, tel 509 0086 info@liufish.ee 
  • ARSO EE OÜ / vürtsikilu, räim, koha, ahven, haug, nii jahutatud kui külmutatud, ka filee – Tarmo Sooväli, tel 502 6115 info@arso.ee 
  • Tarmo Luks FIE / värske räim, tint, koha, ahven, vimb samuti filee – Tarmo Luks, tel 518 4855 tarmoluks@gmail.com 
  • Conorel Grupp OÜ / suitsukala – Kardo Tamm, tel 5340 0855 info@kalastama.ee 
  • Fishing Village Kaluriküla / suitsukala, forellipüük – püüa ja söö, kalaturg – Jakob Kose, tel 5097841 info@fishingvillage.ee

Köögivili ja puuvili

  • Paluka Talu / erinevad kartuli sordid, mahe – porgand – peet – kaalikas, erinevad õuna sordid – Tiia Lepmets, tel 5269776 palu236@hotmail.com 
  • Ökotoit OÜ / mahe küüslauk – mahetootja Kersti Vugt, tel 5513171 okotoit@gmail.com 
  • Frillis OÜ / hooajaline värske köögivili, sh salatid – Aveli Eeskivi, tel 55619329 (Aveli),tel 53424295 (Kaido) avelieeskivi@hotmail.com 
  • OÜ Metste Aiandustalu / tšillikollektsioon (käesoleval aastal Eesti 100 ja 100 erinevat sorti), hooajaköögiviljad, kogu hooaja oleme valmis vastu võtma tšillihuvilisi, põhiartikliks on tšillipulber (erinev tulisus) – Katrin Pärn, tel 5124698 info@metstetalu.ee 
  • Kaatarusaare Talu (tunnustatud mahetootja – tunnustus töötlemata toodetel) / mahlad ja siirupid aia- ning metsamarjadest, moosid, supipõhjad ja letšo, marjamaiused, õunad maheaiast – Tiina ja Krista- Kadri Kontkar, tel 53480632 kadrikontkar@hotmail.com 
  • Rummu talu / kana-, vuti-, hane-, pardi- ja kalkuni munad, porgand, kartul, peet, sibul – Vally Selberg, tel 53322909 vally.selberg@gmail.com 
  • Fie Sirle Kase / erinevad köögiviljad (sibul, peet, kaalikas, porgand, värske kapsas jne), puuviljad (õunad), hapukapsas, jõhvikas, hapukurk – Kase Aiandm tel 58083970; 55509566 kardo.kase@kaseaiand.eu
    Sillametsa / köögiviljad – tel 528 0086 info@sillametsa.eu 
  • Möldri talu / kasvuhoone kurk ja tomat, kuivatatud rukkililled – Jüri Laur, tel 59041785 jyrilaur@hotmail.com
  • Lõosilma talu (Lõosilma Päike MTÜ) / hoidised, taimeteed, põllu-ja aiasaadused, austerservikseen(55pakku) – Lea Viik, tel 56624122 lea@serinus.ee 
  • Saare-Tõrvaaugu Aiand / kodumaised ja eksootilised puuviljad – Harri Poom tel 5228413 tellimus@e-aiand.com
    Altpoe mahetalu / juurvili ja roheline värske kraam – Mart Ruumet, tel 5641516 info@klaaramanni.ee

Teraviljatooted

  • Raismikuoja talu / piirkonna suurim maheteraviljatoodete tootja – Märtin Rõõmusaar, tel 56467286 egle@raismikuoja.ee 
  • RiinaKöök / erinevad käsitööleivad juuretise baasil ja küpsetised – Riina Looring, tel 58161552 riinalooring@gmail.com www.riinaköök.eu
  • Anu Pagar / pagari ja kondiitritooted – Anu Tugim, tel 56693403 kulvere@hot.ee 
  • Selma Pagar / kodused pirukad ja muud pagaritooted – Selma Juurikas kondiiter1@hot.ee 
  • MTÜ Roheliselt Värske Elu / mahe täistera rukkileib ja mahe tatraleib – Merle Einola, tel 55667906 merle.loodusmaja@gmail.com 
  • Kabli pagar / pagaritooted – Elve Vahenõmm, tel 56918733 elve.vahenomm@mail.ee 
  • Kivisaare veski / kodumaisest toorainest valmistatud jahutootmine – tel 5049596 info@kivisaare.ee 
  • Janely Koduköök / käsitööna valmivad rukkileivad (eri sordid), ning teenusena pakun toitlustust – Janely Kuuskler-Adler, tel 53406600 janely.kuuskler@gmail.com 
  • OÜ Metste Aiandustalu / ettetellimisel koduleiva ja teiste pagaritoodete valmistamine – Katrin Pärn, tel 5124698 info@metstetalu.ee

Marjad

  • OÜ Mustikmari/Mustikass / mahedad kultuurmustikad – Triinu Ossinovski, tel 53732336 mustikad@mustikass.ee
  • Mündi Talu / kultuurmustikad – Aivar Aasa, tel 5144238 aivaraasa59@hot.ee 
  • Karukäpa Talu, Käpa OÜ / marjad, ka sügavkülmutatud, mustasõstramahl, mustasõstrasiirup – Reet Karukäpp, tel 5299931 reetkarukapp@gmail.com 
  • Panga Talu / vaarikad ja kultuurmustikad – Aulika Algo, tel 58349772 lika34@hot.ee 
  • Segasumma Talu / mahe füüsal katmikalalt ja põllult – Triin Kulp, tel 5200694 triin.kulp@gmail.com 
  • OÜ Josephine / puuviljad, marjad, köögiviljad, ürdid, külmutatud astelpajumarjad ja astelpajumahl – Thule Lee, tel 5103779 leesoja@gmail.com 
  • Kihnu Kala AS / puuviljad, marjad, köögiviljad, ürdid, külmutatud marjad, köögiviljad ja astelpajumarjad – Sergei Kozlov, tel 5045610 as.kihnu.kala@neti.ee

Mesi

  • Peantse Mesindus OÜ / mesi – Mihkel Mihkelson, tel 58015270 ennojaani@hot.ee 
  • Aasa Mesi / mahemesi – tel 5162347 
  • Mesila Talu / mesi ja maitsestatud meesegud (ravimtaimede ja marjadega), osa tarusid C.R. Jakobsoni talumuuseumis Kurgjal – Vahur Talimaa, tel 53450707 ylle.talimaa@mail.ee 
  • Panga talu Koonga, FIE Raivo Tamsalu / mesi – Siva Tamsalu, tel 53478379 
  • Jõumees Aare mesila / mesi – tel 5160157 aarejoumees@gmail.com 
  • Soomaa Mesi / erinevad meesordid – Kauri Sosi, tel 56674327e

Joogid

  • Allikukivi veinimõis – Raili Hein, tel 5252800 railihein@gmail.com 
  • Mamm&Frukt / käsitöö marjaveinid – Toomas Vaidla, tel 58091998 toomas.vaidla@gmail.com 
  • Tori Siidritalu / käsitöösiider – Karmo Haas, tel 56691744 siidritalu@gmail.com 
  • Jaanihanso / käsitöösiider – Alvar Roosimaa, tel 5120874 cider@jaanihanso.ee 
  • Pernauer / käsitööõlu – Eero Erastus, eero@erastus.ee 
  • Riida Talu / kodune õlu – Ülle Tamm, tel 5055340 riida@manilaid.ee 
  • OÜ Mahlametsa / õunamahl ja õunamahla segud – Terje Mitev, tel 56635669 terje93@hotmail.com 
  • Piesta Kuusikaru talu / erinevad õunatooted: õunamahl, vürtsikas õunajook, kokteilisiirup, õunastroop, õunaäädikas – tel 5089589 info@kuusikaru.eu 
  • Käpa OÜ / marjad, ka sügavkülmutatud, mustasõstramahl, mustasõstrasiirup – tel 5299931 reetkarukapp@gmail.com 
  • Võilillekohv / võilillekohv Chaga ja vürtsidega – Janek Kõvask, tel 56929774 voilillekohv@gmail.com 
  • FIE Tiit Eensalu / kodune õlu, koduveinid, suitsukala – Maire Miemis, tel 56627846 mmiemis@hotmail.com 
  • Häädemeeste mineraalvesi – tel 56973777 vesi@haademeeste.ee 
  • Tamme talu ürdiaed / hoidised, ürdisegud, teesegud – tel 56253075
  • OÜ Josephine / puuviljad, marjad, köögiviljad, ürdid, külmutatud astelpajumarjad ja astelpajumahl – Thule Lee, tel 5103779 leesoja@gmail.com 
  • Argo Mengel FIE / koduveinid ja koduõlu, kangemad kodused napsid – Argo Mengel, tel 5527892 argomengel@gmail.com

Kihnu tooted

  • Saarde Talu (Kihnu) Helje Saare 5061975 heljesaare15@gmail.com 
  • Galina Leas / kalatooted, Kihnu leib ja sai – Galina Leas, tel 56672058 galinaleas@gmail.com 
  • Annika Annuk / Kihnu lei, sai, küpsetised – Annika Annuk, tel 5343 2452 annika.annuk@gmail.com 
  • Elly Karjam / käsitööjäätis – Elly Karjam 53408625 ellykarjam@gmail.com 
  • Rooslaiu Talu / suitsukala, räimerullid, Kihnu leib ja sai – Taimi Vahkel, tel 5164923 diana.vahkel@gmail.com/ vahkeltaimi@gmail.com 
  • Pärnamäe Talu / räimerullid, marineeritud kala, suitsu kala, kihnu leib, sai, lihapirukas – Heli Nazarov, tel 53408219 heli.nazarov@gmail.com 
  • Rainer Vesik FIE / kalatooted – Taivi Vesik, tel 5288258 taivi.vesik@gmail.com 
  • Kihnu Gurmee / kohalikust toidutoorainest valmistatud traditsioonidega retseptide edasiarendusi ettetellitava toiduelamuse kaudu, kalatooted ja küpsetised – Inger Lilles-Nestor, tel 56628785 kihnugurmee@gmail.com

Hoidised ja muud tooted

  • Kaatarusaare Talu (tunnustatud mahetootja – tunnustus töötlemata toodetel) / mahlad ja siirupid aia- ja metsamarjadest, moosid, supipõhjad ja letšo, marjamaiused, õunad maheaiast – Tiina ja Krista Kadri Kontkar 53480632 kadrikontkar@hotmail.com 
  • Lõosilma talu, Lõosilma Päike MTÜ / hoidised, taimeteed, põllu-ja aiasaadused, austerservikseen (55pakku) – Lea Viik 56624122 lea@serinus.ee 
  • Hoidised Riinalt (RARAK OÜ) / hoidised, pasteet, sült, hapukapsas,hapukurk, mahlad, siirupid – Riina Luik 56500581 . 56266839 luigepuhketalu@gmail.com 
  • Janely Koduköök / vanaema retsepti järgi valmistatud verivorstid, toitlustus, Sillametsa taimeaed ja suve rändkohvik – Janely Kuuskler-Adler 53 40 66 00 janely.kuuskler@gmail.com 
  • Akaatsia Aiand / rabaraberi ketshup, ahjuõuna sinep – Karin Arop 53494253 akaatsiatalu@gmail.com 
  • OÜ Kaisma – 53600055 kaismaou@gmail.com 
  • Maitsete Koda / moosid, hapukurk – Tiiu Sommer 5089266 maitsetekoda@gmail.com
  • Tamme talu ürdiaed / hoidised, ürdisegud, teesegud – 5625 3075 
  • OÜ Josephine / puuviljad, marjad, köögiviljad, ürdid, külmutatud astelpajumarjad ja astelpajumahl – Thule Lee 5 103 779 leesoja@gmail.com 
  • OÜ Mulgu / marjade, puu- ja köögiviljade kuivatamine – Tarmo Iman 53 467 573 tarmoiman@gmail.com 
  • OÜ ARBORIS / puuviljad, marjad, köögiviljad – külmutatud astelpajumarjad – Peeter Henning 5 652 047 ungala@hot.ee 
  • FIE VALERI ANIKIN / külmutatud marjad, puu- ja köögivilja, marjamahlatooted (sh nektarid) – Valeri Anikin 56 903 129 anikinvaleri@hot.ee